19 Lap
Dėl koncerto Vilniuje „Lyapis Trubetskoy“ nukėlė koncertus Rusijoje

Dėl koncerto Vilniuje „Lyapis Trubetskoy“ nukėlė koncertus Rusijoje

Viena garsiausių Rytų Europoje muzikos grupių „Lyapis Trubetskoy“ neketina atšaukti koncerto Vilniuje ir paneigia su tuo susijusius gandus. Nerimo priežastimi tapo žinia, kad grupės vokalistas Siargejus Mihalokas pasitempė balso stygas ir prarado balsą. Gandus kaitino ir tai, kad grupė iš tiesų per praėjusias savaites nukėlė šešis savo pasirodymus Rusijoje.

Ta proga muzikantai išplatino oficialų pranešimą, kuriame teigiama, kad situacija su Siargejaus Mihaloko balso stygomis pasirodė rimtesnė, nei iš pradžių buvo manyta. Grupės vokalistas prarado balsą Zelenograde ir vis dar pilnai neatsistatė.


„Pasirodymas Vilniuje grupei yra labai svarbus. Ruošiama speciali programa, kuri daugiau niekur nebus kartojama. Į koncertą „Siemens“ arenoje parduoti beveik visi bilietai, todėl šis koncertas, kaip sakoma, įvyks „bet kokiu oru“, – teigiama grupės pranešime. Koncertą Vilniuje apšildys garsi baltarusių būgnininkų grupė „Drum Ecstasy“, ne kartą viešėjusi Lietuvoje su soliniais pasirodymais.

„Lyapis Trubetskoy“ taip pat dalinasi puikia žinia, kad koncertui Vilniuje vaizdo projekcijas ruošia Aleksejus Terehovas, kultinių šios grupės vaizdo klipų „Kapital“ ir „Ogonki“ režisierius, kuris specialiai dėl to į Minską atskrido iš Kanados.

„Grupė pastaruoju metu intensyviai koncertavo, tačiau žmogaus organizmo galimybės yra ribotos. Jei koncertai Rusijoje nebūtų buvę perkelti, visam turui ir koncertui Vilniuje būtų iškilusi grėsmė, todėl buvo nutarta eiti saugiausiu keliu, be to prieš koncertą Vilniuje muzikantai turės iš anksto suplanuotą 12 dienų pertrauką, kuri jau prasidėjo“, – praneša „Lyapis Trubetskoy“.

Pastarosiomis dienomis grupės stovykloje pasirodė ir daugiau džiugių žinių – praėjusią savaitę Siargejui Mihalokui gimė sūnus, kuriam su žmona Svetlana jie davė Makaro vardą.

Lapkričio 30 dieną Vilniuje „Lyapis Trubetskoy“ surengs vienintelį ir išskirtinį albumo „Hraj“ pristatymo koncertą Rytų Europoje. Šį albumą išleis muzikos agentūra M.P.3, kuri pristatymo koncertą rengia kartu su Vilniuje veikiančiu Europos humanitariniu universitetu (EHU) bei Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija.

Pasak organizatorių, į Lietuvos sostinę koncertas sutrauks muzikos gerbėjų iš visos Lietuvos ir aplinkinių šalių – Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir Lenkijos. Svečių iš užsienio bus daugiau nei gausiai su savo futbolo rinktine keliaujančių škotų ar neseniai mūsų šalį tiesiog užplūdusių Bosnijos ir Hercegovinos futbolo aistruolių.

Į Vilnių „Lyapis Trubetskoy“ kolektyvas atvyks koncerto išvakarėse. Muzikantus yra pasiekęs lietuvių grupės „Biplan“ kvietimas lapkričio 29 dieną apsilankyti jų rengiamame metų koncerte Vilniaus „Lofte“.

„Lyapis Trubetskoy“ – „Kapital“