29 Gruo
Fejerverkai, nušviečiantys gražiausias šventes

Fejerverkai, nušviečiantys gražiausias šventes

Sparčiai artėjant didžiausioms metų šventėms ne vienas apsvarsto galimybę dangų nušviesti gražiausių fejerverkų puokštėmis. Šiandien visame pasaulyje nė vienas didesnis renginys neapsieina be įspūdingo fejerverkų pasirodymo. Profesionalai, siekdami geriausio rezultato, suderina vaizdą su garsu ir kitais elementais.


Lietuvos pirotechnikos rinkos pionieriai, kurie ieško ir siūlo puikų tradicijos, novacijos bei kokybės derinį, buvo ir yra UAB “Pirotechnikos gaminiai”.  Tai nuo 1996 metų sėkmingai savo veiklą vystanti specializuota bendrovė, kuri tiekia plataus asortimento pirotechnikos gaminius ir mėgėjams, ir profesionalams bei turinti aukščiausius CE ženklo reikalavimus atitinkančius sandėlius.Čia randama aukšta gaminių kokybė, sąžiningos kainos, naujausi pirotechnikos efektai ir profesionalus aptarnavimas.


Įmonė siūlo  tiek daugiašūves baterijas, kai vienu uždegimu paleidžiamas daugiašūvis fejerverkas, tiek ir įvairias petardas, traškančius kamuoliukus, tortinius fontanus, šaltąsias ugneles, konfeti baterijas ir kitokius šventinę nuotaiką dar labiau pakeliančius gaminius.


Kliento pageidavimu įmonėje dirbantys profesionalai tarpusavyje sujungs kelis fejerverkų gaminius ir paruoš juos naudojimui be specialistų pagalbos. Tai puiki išeitis rengiant nedidelio biudžeto šventę!


Įspūdingas šventinis fejerverkas

Daugiau stulbinančių fejerverkų reginių žiūrėkite čia.