15 Bal
Gražiausia pavasario šventė su Kosto Smorigino dainomis.

Gražiausia pavasario šventė su Kosto Smorigino dainomis.

Balandžio 21-osios pavakarę, 16 val., VšĮ “Bardai LT” kviečia Šv. Velykų antrąją dieną skirti teisingai muzikai ir atvykti į Kosto Smorigino autorinių dainų vakarą „Best Western“ viešbutyje (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Pastaruoju metu vos kelis kartus per metus koncertus sostinėje rengiantis žymusis bardas klausytojams dovanos naujausias dainas iš 2013 m. išleistos kompaktinės plokštelės “Albumas” ir senus, jau klasika tapusius kūrinius.


Kostas Smoriginas - vienas garsiausių Lietuvos bardų-klasikų, teatro, kino aktorių bei režisierių, vienas iš dainuojamosios poezijos žanro pradininkų. Tai talentingas menininkas, pelnęs pripažinimą visose savo kūrybinės veiklos srityse, savo gerbėjus žavintis įspūdingais vaidmenimis teatre (pastaruoju metu intensyviai gastroliuoja su monospektakliu ,,Purvas”), sėkminga režisūra ir neatsiejama Lietuvos kultūros dalimi tapusiomis dainomis. Dar studijų laikais atlikėjas pradėjo kurti dainas pagal garsių Lietuvos poetų žodžius, o vėliau su kolegomis aktoriais Sauliumi Bareikiu ir Olegu Ditkovskiu subūrė „Aktorių trio“, vėliau pradėjo muzikuoti projekte “Meilės trikampis” kartu su Olegu Ditkovskiu ir Neda. Nuolat užsiėmusio menininko koncertas – visada laukiama dovana jo gerbėjams. Juk tai pasiilgtos ir mylimos dainos, atliekamos ekspresyviai ir tuo ypatingu, giliu prikimusiu balsu…


Leiskite sau ir savo artimiesiems didžiausią pavasario šventę praturtinti muzikos garsais, prasmingais tekstais ir patirkite džiaugsmą būti kartu, juk “mes dar galim būti viens kitam geri”.Bilieto kaina: 25 Lt (+2 Lt komisinis mokestis), 30 Lt (+3 Lt komisinis mokestis)


Bilietus platina www.bilietai.lt ir 1 val iki koncerto pradžios prie įėjimo į salę.