29 Bal
Gražiausios dovanos mylimoms mamoms

Gražiausios dovanos mylimoms mamoms

Artėjant pirmajam gegužės sekmadieniui, pradedame galvoti apie originalią dovaną mylimai mamai. Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinti gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tą dieną mamai dovanojame ne tik kvapniausius gėlių žiedus, bet ir savo šilumą bei meilę.


Mylimam žmogui visuomet ieškome išskirtinės dovanos, tačiau dažnai pamirštame, kad gražiausia potekstė slepiasi rankų darbo suvenyruose – šie visuomet primins apie mūsų meilę ir atsidavimą. Pristatome jums 25 originalias dovanų idėjas mamai, kurios pareikalaus minimalių investicijų. Pieškite, klijuokite, siūkite ir karpykite! Išlaisvinkite savo vaizduotę ir sušildykite mamos širdį!


1. Brangių fotografijų laikiklis2. Originaliai papuošti puodkėliai3. Piešiniais išmargintos žvakės4. Ypatingas stiklainis5. Prijuostė su rankų antspaudais6. Nuotraukomis išpuošti vazonai7. Žaismingas geriausių mamos savybių sąrašas8. Rankų darbo gėlė su palinkėjimais9. Šiltas užrašas ant drobės10. Delnų širdutė11. Artimųjų puokštė12. Puodelis su užrašu13. Meilės laiškeliai14. Linkėjimai nuo vaikų, gyvenančių skirtingose šalyse15. Tapytas paveikslas16. Išradingas šeimos medis17. Originali karpinių dovana18. Nuotrauka su užrašu19. Įrėminta žinutė20. Rankų darbo pagalvė21. Apyrankė su artimųjų nuotraukomis22. Kelių dalių paveikslas23. Meilės arbata24. Rankų antspaudų sveikinimas25. Speciali nuotraukų serijaIeškote kitokio pobūdžio dovanos ir drauge su mama norite pasimėgauti jaukiu vakaru? Pasinaudokite išskirtiniu mūsų pasiūlymu – skambinkite numeriu 1588 ir gaukite 60 proc. nuolaidą šventiniam koncertui „Tau mama“. Daugiau informacijos rasite čia.