19 Kov
Greitieji internetiniai kreditai – ar verta jais naudotis?

Greitieji internetiniai kreditai – ar verta jais naudotis?

Dažnam pritrūkusiam pinigų kyla klausimas iš ko geriausia skolintis? Nuomonių yra įvairių. Vieni teigia, kad geriausia skolintis iš šeimos narių, kiti labiau pasitiki draugais, treti kreipiasi į greitųjų kreditų bendroves. Šiuo klausimu daugelio nuomonės skirtingos. Žinoma, pasirinkimui įtaką daro ir skirtingos situacijos. Puiku kai iškilus finansinėms problemoms pagalbos ranką ištiesia tėvai ar kiti šeimos nariai. Gerai kai sunkiu metu padeda draugai, tačiau būna atvejų kai artimiausi žmonės padėti negali, o kartais tiesiog norisi, kad apie asmenines finansines problemas niekas nesužinotų. Tokiu atveju geriausia kreiptis į kreditus teikiančią bendrovę, tuo labiau, kad pirmoji paskola suteikiama be jokių palūkanų, kiek pasiskolinsite tiek ir grąžinsite.

Turbūt ne kartą esate girdėję, o gal net ir savo kailiu patyrę, kad draugiški santykiai su artimaisiais pašlyja vos tik abi puses susaisto kokie nors finansiniai ryšiai. Turbūt girdėjote kaip geriausi draugai susipyksta dėl negrąžintos skolos, o broliai su seserimis dėl paveldėto turto, todėl patartina savo finansines bėdas spręsti ne šeimos ar draugų rate, o patikimose kreditų bendrovėse, kurios garantuoja ne tik konfidencialumą, bet ir lanksčias paskolų teikimo sąlygas, tinkančias bet kokiam žmogui.

Internetu greitieji kreditai teikiami asmenims nuo 18 metų, kurie turi oficialias pajamas ir jų užteks be didesnių pastangų padengti kredito suteikimo sąlygose nurodytą sumą. Paskolos teikimo sąlygoms didelę įtaką turi asmens kreditingumo istorija, kurioje detaliai matoma kada ir kokius kreditus asmuo gavęs ir kaip jam sekėsi juos grąžinti. Jeigu asmens kredito istorija nepriekaištinga, tuomet jis kelia didesnį pasitikėjimą, ir kreditus teikianti bendrovė tokiam asmeniui gali paskolinti daugiau ir suteikti geresnes sąlygas.

Kreditų bendrovės palankiai vertina ir tuos asmenis, kurie kreditą nori gauti pirmą kartą. Pirmą kartą besiskolinantiems asmenims kreditas suteikiamas visiškai už dyką. Jam reikia atiduoti tik tiek, kiek pasiskolino, palūkanos – 0 %! Klausiate kokia iš to nauda kreditą suteikusiai bendrovei? Ogi viskas labai paprasta. Kreditą be palūkanų gavęs ir sėkmingai jį grąžinęs klientas, kreditą suteikusią bendrovę vertina palankiai ir vėl prireikus kredito dažniausiai kreipiasi ten, kur paskolą ėmė pirmą kartą. Tiesa, antra ir visos vėlesnės paskolos teikiamos priskaičiuojant palūkanas. Taip kreditų bendrovė įgyja naują klientą ir pirmoji nemokama paskola atneša realią naudą. Tačiau svarbiausia nepamiršti, kad greiti kreditai yra nemenkas įsipareigojimas, todėl prieš pateikiant paraišką svarbu įvertinti savo finansinę situaciją ir kredito atidavimo galimybes.