19 Bir
Grupė KULI FAMILY surengs pašėlusį vasaros koncertą Kairėnų botanikos sode

Grupė KULI FAMILY surengs pašėlusį vasaros koncertą Kairėnų botanikos sode

Birželio 22 d. 19 val. Kairėnų vasaros festivalyje pasirodys šauni kompanija, pasivadinusi „Kuli Family“: kompozitorius, muzikantas Andrius Kulikauskas, režisierius Aidas Giniotis bei jaunosios kartos „Keistuolių“ teatro ir teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktorių būrys.


Koncerte skambės gerai žinomos ir dar negirdėtos Andriaus Kulikausko autorinės dainos, legendinio „Dainos teatro“ gyvavimo laikais sukurti kūriniai, dainos iš V. Kernagio repertuaro.


Idėja parengti koncertinę programą su jaunaisiais aktoriais kilo režisieriui Aidui Giniočiui, kuris ir „pakišo“ šią mintį maestro. O A. Kulikauskas niekada dėl to nesigailėjo, nes, kaip pats tvirtina „su jaunimu šauniai susigrojome“. Grojant su grupe žinomos dainos suskamba dar trankiau, dar energingiau, atgimsta kitomis spalvomis. „Šeimos galva“ vadinamas Andrius Kulikauskas yra visų dainų aranžuočių autorius ir pavyzdys jauniesiems kolegoms. Jo spinduliuojama energija užkrečia kitus, priverčia šėlti ir dūkti, o žaismingas Aido Giniočio bendravimas su publika įjungia visus į bendrą veiksmą. Grupės pavadinimas, sugalvotas to paties Aido Giniočio, priverčia nusišypsoti ir sukelia aliuziją į kitą žinomą pasaulinio garso grupę, o ir pats Žemaitijos bardas juokauja: „aš iš tiesų jaučiuosi jauniesiems muzikantams kaip tėvas, o jie mano vaikai, gal net anūkai“.


„Kuli family“ koncertas neabejotinai taps pašėlusiai nuotaikingu vasaros įvykiu, pripildys širdis teisinga muzika bei garantuos gerą nuotaiką.


------------------------------------------------------------------------------------


Antrasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir restoranas „AULA“, startavo gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės ir rugsėjo žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų vasaros koncertais.


VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.


Koncertų vietą pasieksite adresu: VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
• Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18 arba 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.
• Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).Bilietus platina www.bilietai.lt, restoranas AULA (Pilies g.11) ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.
Bilieto kaina 33 Lt.
Su laisvalaikio kortele taikoma nuolaida dviems bilietams 20 proc.