12 Kov
Grupė "Ministry of Echology" pristatys debiutinį albumą

Grupė "Ministry of Echology" pristatys debiutinį albumą

„Ministry of Echology“. Nuotrauka Teodoro Malinausko


Vilniečių regio/„dub" grupė „Ministry of Echology“ netrukus išleis debiutinį albumą „Notes & Quotes“. Ta proga organizuojami koncertai, kuriuose „ministrai“ atliks seniai skambėjusius kūrinius, taip pat - naujas, dar niekur negrotas kompozicijas.


Pirmasis koncertas įvyks balandžio 3 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kur „Ministry of Echology“ pristatys dvejus metus brandintą albumą. Specialiai šiai šventei iš Londono atvyks ir grupės įkūrėjas Eazystyle MC, kuris kartu su grupe atliks seniai grotus ankstyvuosius kūrinius „Ilga diena“, „Kasdienybės šventykla“ ir „Ignorance“, taip pat ir prieš metus išleistą bendrą singlą „Laikas meilei“.


Vakarą pradės ir muziką prieš koncertą parinks Jelena Ura („Soundsysters"), o po koncerto garsais dalinsis kūrybinio susivienijimo „Dubartis“ atstovai Genn Bo ir Souldatov.

Balandžio 5 dieną „Ministry of Echology“ koncertuos Klaipėdos „Kaštone“, balandžio 25 dieną gros senosios Šiaulių televizorių gamyklos patalpose organizuojamame renginyje „Pasaka“, o gegužės 2 dieną – Kauno „PuntoJazz palėpėje“.

Gegužę taip pat planuojamas savaitės trukmės koncertų turas Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Čekijoje ir Lenkijoje.

Kolektyvas „Ministry of Echology“ susibūrė 2009 metais, kuomet savaip aranžuodavo klasikinius regio/„dub" žanrų kūrinius, o vėliau pradėjo eksperimentuoti, ieškoti savo stiliaus bei kurti originalias kompozicijas.

Praėjusį pavasarį grupė pristatė savo pirmąjį singlą „Laikas Meilei“, o darbingą vasarą vainikavo tiesioginis pasirodymas „LRT Opus Ore“ eteryje.

Albume „Notes & Quotes“ suguls dvejų metų laikotarpyje įrašyti ir jau kurį laiką studijoje gludinami kūriniai, kurie yra savita patirtų muzikinių įtakų, pastebėjimų ir kūrybinių išvadų dokumentacija.

Belaukiant įrašų gimė ir naujų, į albumą nepatekusių kūrinių, skambėsiančių artimiausiuose koncertuose.

Grupėje kuria ir groja dešimt muzikantų: Rokas Jasiūnas (bosinė gitara), Audrius Remeikis (būgnai), Martynas Gailius (saksofonas, perkusija, vokalas), Tomas Ždanavičius (gitara), Jaronimas Šnipas (gitara), Nerijus Laukaitis (trombonas), Vytautas Narkevičius (trimitas), Dominyka Kriščiūnaitė (vokalas), Elena Neniškytė(vokalas) ir Paulius Burakas (garso efektai).

Albumo iškarpa:
https://soundcloud.com/ministryofechology/notes-and-quotes-album-teaser