30 Geg
Grupės „Pilnatys“ koncertas „Artistuose“

Grupės „Pilnatys“ koncertas „Artistuose“

Gegužės 31d. 20:00 – grupės PILNATYS koncertas: vienas beprotiškiausių ir skambiausių vakarų šiais metais, skirtas muzikos mylėtojams.

„Pilnatys“ - tai vienas unikaliausių ir paslaptingiausių Lietuvos muzikinių reiškinių, kuris prasidėjo 2013m. pavasarį Vilniuje ir per metus savo egzistenciją užtvirtino surengdamas daugiau nei 30 gyvo garso koncertų.

Tai daugiau nei muzikinė grupė, tai nepailstantis psichodelinis judėjimas, kurio dalyviai yra ne tik muzikantai, bet ir kiekvienas klausytojas, koncertų metu sutinkantis atverti savo slapčiausių minčių pasaulį.

Kiekvienas koncertas - tai beprotiškai malonus eksperimentas, kurio metu bandoma prisijaukinti tą tyrą mėnulio garsą. Šią procedūrą trys paslaptingi vyrukai - Marius, Kristupas ir Mantas - atlieka itin kokybiškai pažabodami senojo bliuzo, roko, džiazo ir šiuolaikinės muzikos stichijas. Pabrėždami gyvybės ir bendrumo svarbą, grupės nariai teigia, kad jų muzika, kaip ir mėnulis nakties danguje, nuolatos kinta ir juda, todėl nei vienas „Pilnačių“ pasirodymas nepraeis nepaliestas improvizacijos plunksnos.

Grupės „Pilnatys“ koncertas gegužės 31d. pub'e „Artistai“ - unikali galimybė su geros muzikos skoniu įšokti į festivaliais apipintos vasaros karavaną. Specialiai šiam koncertui prie trio sudėties prisijungs muzikantai iš paslapčia suburto Psichodelinio Orkestro.

Daugiau informacijos čia.