12 Lap
Gruzijos etno-džiazo grupė „Zumbaland“ Vilniuje koncertuos su „Žalvariniu“

Gruzijos etno-džiazo grupė „Zumbaland“ Vilniuje koncertuos su „Žalvariniu“

Garsiausia gruzinų etno-džiazo grupė „ZumbaLand“ šeštadienį sėkmingai pasirodė Palangos muzikos klube „Vandenis“ ir jau ruošiasi savo sugrįžimo po dvejų metų į Vilnių koncertui. Muzikantai taip pat su malonumu dalinasi naujiena, kad antradienį, lapkričio 12 dieną, sostinės muzikos klube „Tamsta“ prie jų prisijungs neseniai Šv. Kotrynos bažnyčioje užburiantį akustinį koncertą surengusi bene garsiausia lietuvių folkroko grupė „Žalvarinis“.

Šiame renginyje „Žalvarinio“ muzikantai atliks kelias savo dainas, taip pat per šias dvi dienas tikisi su gruzinais paruošti bendrą kūrinį. „Būtų išties labai smagu ir įdomu apjungti lietuvių ir gruzinų folklorą. Turime dvi dienas muzikiniams eksperimentams, reikia tikėtis, kad antradienį „Tamstoje“ galėsime sugroti ir bendrą kūrinį“, – sakė „Žalvarinio“ kompozitorius ir gitaristas Robertas Semeniukas.


„Džiaugiamės sugrįžę į Lietuvą. Buvo malonu savaitgalį apsilankyti Palangoje, dabar su nekantrumu laukiame susitikimo su Vilniaus publika“, – sakė „ZumbaLand“ lyderis, charizmatiškasis Zaza Korinteli.


Ketvirtadienį, lapkričio 14 dieną, „ZumbaLand“ taip pat lankysis Kaune, kur koncertuos „PuntoJazz palėpėje“. Bilietus į abu šiuos koncertus platina „Tiketa“. Viešėdami Lietuvoje gruzinų muzikantai pristato savo naujausią kompaktinę plokštelę „Multi Test“, kurią prieš dvejus metus įrašė būtent Vilniuje. Po šių koncertų „ZumbaLand“ savo turą tęs Vokietijoje, Lenkijoje bei Ukrainoje.