03 Bir
Gyvos muzikos klubo ARTISTAI birželio mėnesio renginių kalendorius

Gyvos muzikos klubo ARTISTAI birželio mėnesio renginių kalendorius

Vilniaus senamiesčio kiemas vasarą pradeda ANTRADIENIO DŽIAZO KONCERTAIS, BARZDOTŲ BARDŲ VAKARAIS, SMAGIAIS VAKARĖLIAIS, FUTBOLO TRANSLIACIJOMIS DIDELIAME EKRANE2014.06.02 20:00 – tapybos vakaras DVI TAURĖS MENO. 

„Dvi taurės meno“ kviečia: pradėkite vasarą kūrybiškai! Bendraukite su puikia kompanija, atsipalaiduokite bei patys nutapykite paveikslą, kurį drąsiai galėsite kabinti ant sienos ar dovanoti draugui. Patyrusi tapytoja žingsnis po žingsnio papasakos, kaip nutapyti paveikslą, taiga, jums tereikės paimti į rankas teptuką, taurę ir mėgautis procesu. Patirtis nereikalinga!

 

2014.06.03 20:00 DŽIAZO ANTRADIENIUS pradeda Vytautė Pupšytė ir Andrej Polevikov (džiazo duetas)

Vytautė Pupšytė - naujos kartos džiazo bei alternatyvios populiariosios muzikos daininkė. Baigusi džiazinio dainavimo studijas mergina suprato besidominti ne tik džiazu, todėl jai gimstančios kompozicijos šiuo metu skamba su naujai susikūrusia grupe "Jing'a'ling". Vytautė taip pat aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vasarą Vytautė lankėsi Bornholmo saloje Danijoje, kurioje dainavo su danų muzikantais Osterso Jazz festivalyje. Su įvairiais projektais Vytautė koncertavo Prancūzijoje, Rusijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Olandijoje. Dalyvavo Tamsta muzika 2010 festivalyje, Sostinės dienos, Vilnius Mama Jazz 2010, Kaunas Jazz 2011, Elektrėnų džiazo festivalis 2011, festivalis "Grock 2011". Vytautė aktyviai dalyvaudama muzikiniame Lietuvos gyvenime, taip pat spėja dirbti ir svarbų pedagoginį darbą. Didelę scenos patirtį turintis džiazo pianistas

Andrej Polevikov, kuriantis originalias kompozicijas bei aranžuotes, groja įvairių stilių muziką - nuo tradicinio džiazo iki šiuolaikinės akademinės muzikos. 2001 – 2008 studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Muzikantas nuolat koncertuoja su įvairiais Lietuvos bei užsienio muzikantais yra įvairių konkursų bei festivalių dalyvis. 2007 ir 2009 metais tarptautiniame pianistų konkurse “Jazz improvizacija“ (Vilnius, Lietuva), tapo konkursu laureatu, laimėjęs antrą ir pirmą vietas. Pastaruoju metu aktyviai koncertuoja su ryškiausią jaunosios kartos vokalistę Daiva Starinskaitė ir programa "Glorious Gershwin", charizmatiškąją Giedrę Kilčiauskienę ir projektais "Blue in Bossa" (Nostalgiškoji Bosanova) bei „Džiazo miniatiūros“ , žavingąją Kristiną Žaldokaitę ir „Ella Fitzgerald Tunes“. Programos susilaukė didelio susidomėjimo Lietuvos džiazo scenose. Dalyvavo Kauno, Birštono, Vilniaus, Šiauliu, Daugpilio, Miunsterio, Alanijos, Liuksemburgo džiazo festivaliuose. Koncertavo Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Turkijoje, Švedijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Liuksemburge. 2008 metais Andrej Polevikov kartu su Lietuvos Valstybiniu Simfoniniu Orkestru koncertavo su garsiuoju operos solistu Andre Bocelli Vilniuje. Būdamas energingas idomių idėjų ieškotojas, Andrejus nuolat generuoja naujas ir tobulina jau sukurtas programas.

Koncertą dovanoja klubas ARTISTAI.

 

2014.06.04 20:00 ROCKABILLY fiesta su „The Wild Wilbur Bunch“. 

Rokabilis - ankstyvasis rokenrolo stilius, atliekamas baltųjų, nuaidėjęs Amerikoje ir kitose Vakarų šalyse apie 1950-uosius. Šis stilius nuolat įgauna naujų formų, tačiau laukinė energija ir akmenis išjudinantis ritmas nepalieka abejingų.

Vakarą pradės The Wild Wilbur Bunch. Vienintelė Lietuvoje rokabilio ketveriukė savo programoje turinti tiek autorinės, tiek pasaulio rokabilio ir psichobilio pripažintų atlikėjų kūrinių. Šiuo metu programą sudaro 20 kūrinių repertuaras iš kurių pusė yra autorinė kūryba. Pastaroji yra įkvėpta energingo kantri, seno ir naujo rokabilio, bei psichobilio. Be instrumentų sukuriamų garsų yra ir stiprus vokalas, kuris ne vienerius metus savo balsą tobulino dainuodamas operoje. O po koncerto PMP (puons muzikikės parinkinietuojs) Godosbrolis paleidinės savo acme cd-r rokabilio suktinę.

Įėjimas kainuoja 7Lt, visiems pasipuošusiems ROKABILIŠKAI kainuoja 5Lt.

 

2014. 06.05 - pirmas šios vasaros BARZDOTŲ BARDŲ VAKARAS: jaunoji atlikėja Akvilė Vervečkaitė ir bardas, poetas, rašytojas, režisierius Vytautas V. Landsbergis.

Jaukiame pasibuvime su atlikėjais derės dainos, poezija, Rudnosiukiškos istorijos, dialogai su publika apie gyvenimiškas realijas. Todėl dvasinis pasitenkinimas bus garantuotas.

 

2014.06.06 20:00 grupės ARBATA 13-tas gimtadienis. 

Taip, tai kaip pasaka. Įtraukianti, šilta ir labai laukiama. "ARBATAI" jau 13 metų. Tai laikas, kai susibėga visi draugai, žmonės, kuriuos "Arbatos“ muzika vienaip ar kitaip įtraukė į pasaką, kurioje visi herojai yra labai laukiami.

 

2014.06.07 - 20:00 Akustinės gitaros vakaras.

Andrius Vaičiulis - gitaristas, vokalistas, dainų autorius, derinantis instrumentinę muziką su vokaline. Miksuojantis rock, new country, latin, oriental muzikos stilius bei rock stiliaus vokalą su melodingu akustinės gitaros skambesiu. Andrius muzikuoti pradėjo 1988 m. Prioritetą jis teikia muzikai, kuri gimsta gyvų instrumentų dėka. Tikime, kad vakaras pub’e ARTISTAI bus pilnas geros muzikos. Profesionaliai, ypatingai, nepamirštamai.

"Man patinka tai, ką darau, norėčiau surasti abipusį kontaktą per muzikos spinduliuojamą energiją", - sako muzikantas. – Tikiu, kad “Artistuose” visi gerai praleisime laiką”.

 

2014.06.10 20:00 DŽIAZO ANTRADIENIS: duetas Jazz Perfume. 

Jei praeitos vasaros antradienio vakarais kas lankėsi Artistuose, tai puikiai žino, jog tie vakarai buvo ne šiaip vakarai, o atsipalaidavus ar smagiai leidžiant laiką jaukios muzikos atmosferoje vakarai! Taigi, duetas Jazz Perfume vėl grįžta į sceną su neišsenkančiu entuziazmu dovanoti žmonėms šypsenas, noru kurti bei tobulėti. Girdėsite populiarius šių laikų ir džiazo tematikos kūrinius, pažadama daug improvizacijos. Atlikėjai: Ramunė Šerepkaitė (LMTA) – vocal | Jonas Jurėnas – keys.

Koncertą dovanoja gyvos muzikos klubas ARTISTAI.

 

2014.06.11 20:00 REBEL EYE akustiškai.

Birželio 11 d. 20:00 “ARTISTŲ“ kiemelyje gros REBEL EYE su akustine programa. Grupę REBEL EYE 2010 m. Vilniuje įkūrė vokalistas Grigas ir gitaristas Adas. Po ilgos narių kaitos grupės šiandienine sudėtimi tapo: Rytis – bosas, Danis – gitara ir Bronius – būgnai. Hard rock stilių grojančią grupę įkvėpė: W.A.S.P, MOTORHEAD, OZZY OSBOURNE, METALLICA.

Maištininkų grupė savo kūryba stengiasi išryškinti visuomenės ydas, ilgainiui tampančias normomis. Maištaujama prieš kažkodėl tapusias nuostatas: Koks turi būti žmogus? Koks jis naudingas visuomenei, o koks kenkėjiškas? Kaip jis turi atrodyti? Ką veikti? Ką valgyti? Kiek laiko praleisti dirbdamas, o kiek poilsiaudamas?... Šiais laikais maištas rodosi beprasmiškas, kita vertus, žiniasklaidai sklindant žaibišku greičiu, vieno žmogaus nuomonė ar protestas, gali tapti ištisa lavina. Daryti ir neklausti, kodėl – svetimas bruožas mums. Akys - tai sielos veidrodis. Pažvelgę į mūsiškes, pamatysite: sąmoningumą, kūrybą, rokenrolą, ekspresiją, laisvę, revoliuciją – tai, kas mums artima. Tai, kas mus skatina kurti ir eiti pirmyn.

 

2014.06.12 20:00 BARZDOTI BARDAI: Aleksandras Makejevas ir grupė ,,23 Ažuolas”. 

Birželio 12 d. 20 val. barzdotų bardų vakarų ciklą “Artistų” kiemelyje tęs atlikėjas, dainų autorius, kaskart stebinantis išskirtiniais tekstais - Aleksandras Makejevas bei jaunųjų kūrėjų duetas – grupė ,,23 Ąžuolas“.

„23 Ąžuolas“ - Domantas Dragūnas (gitara) ir Justina Semaškaitė (balsas) – sparčiai tobulėjantis duetas, kurie savo kūryba siekia, kad klausytojai jaustų ramybę ir sklindančią šilumą. Duetui nusprendus dalyvauti dainuojamosios poezijos konkurse buvo įrašyta jų pirmoji daina „Keista Mirtis“, kuri atnešė laurus ir tapo rimtu paskatinimu tolimesnei kūrybinei veiklai. „Savo skambesio labai konkrečiai apibūdinti nesistengiame. Bet asmeniškai man jis dvelkia savotiška ramybe. Stengiamės, kad mūsų dainos skambėtų jaukiai”, - apie savo akustine gitara paremtą muziką atsiliepia dueto narys. „Mums svarbiausia, kad klausantis Ąžuolo dainų, žmonėms būtų ramu ir gera,“ – sako Domantas. Prieš A. Makejevo pasirodymą klausytojai turės galimybę pažinti šį duetą iš arčiau.

Daugiau nei 20 metų muzikiniame pasaulyje gyvenantis A. Makejevas teigia, kad “muzika – visas mano gyvenimas, o geriausia gerbėjų dovana – nuoširdus “ačiū” po koncerto”. Pagrindinis atlikėjo instrumentas – gitara, o kuriamos dainos – apie tai, kas dedasi Lietuvoje. “Dažnai perteikiu ir savo patirtį, apdainuoju pažįstamus ir draugus”, - atskleidžia atlikėjas, kuris rašo dainas ne tik sau, bet ir kitiems Lietuvos atlikėjams. Kadangi autoriaus dainose vyrauja atvira ar paslėpta patriotinė gaida, didžiausiu pripažinimu tapo koncertai Lietuvos kariams karštuosiuose taškuose – Afganistane (Kabulas, Čagčaranas, Kandaharas), bei Irake (Alkuta). Jautrios sielos atlikėjas yra aktyvus socialinių akcijų dalyvis ir organizatorius.

Koncerte skambės kūriniai, pasižymintys ironišku, dažnai net sarkastišku požiūriu į gyvenimą, valdančiąsias struktūras, atspindintys nūdienos socialines aktualijas. Į akis rėžiama tiesa apie šių dienų problemas priimtina toli gražu ne visiems pompastikos puoselėtojams. Kviesdami į muzikinį susitikimą su Aleksandru Makejevu, – žmogumi, kuris turi draugą menininką, kuris yra miražas ir apgaulė, kurį uždaro į pirtį, kad prablaivėtų, ir kuris pasirodys “Artistų” vasaros terasoje - geros muzikos ekspertai “Bardai LT” įspėja: viso to nepamatęs – pasigailėsi, tad gali tekti laukti dar vienerius metus…

Bilieto kaina: 25 Lt (+2 Lt komisinis mokestis).

 

2014.06.13 21:00 Gogol Bordello tribute. 

Viena žinomiausių pasaulyje ir beveik kasdien vis kur nors koncertuojanti balkaniškos muzikos grupė, apjungusi ne tik skirtingų tautybių atlikėjus, bet ir pasaulio gerbėjus pradedant Australija, visa Europa, Lotynų Amerika ir baigiant Jungtinėmis Valstijomis.

Čigoniška muzika – tai ne tai, apie ką pagalvojote, tai ne Radži ir ne Sare Roma tradiciškai suprantamas stilius. Tai Gypsy dub punk muzika. Taip, joje yra ir čigoniškų motyvų, ir reggae, ir pankiškos muzikos. Tačiau visuma – didelis šurmulys, linksmas skambesys, netikėti tekstai ir užvedanti energija. Lietuvoje viešėję Gogol Bordello šįkart grįžta kitu pavidalu – profesionalių lietuvos muzikantų sukurtas Gogol Bordello Tribute debiutavo Lofto scenoje. Visiems Gogol Bordello fanams ir gypsy dub punk muzikos ritmams prijaučiantiems lietuvių kolektyvas paruošė dviejų valandų programą, kuri abejingo nepaliko nei vieno.

Įėjimas 10lt.

 

2014.06.12 – 07.13 Pasaulio futbolo čempionato transliacijos ARTISTŲ kiemelyje 06.12 - 07.13.

Pasaulio futbolo čempionato transliacijos ant didelio ekrano, dauguma rungtynių transliuosime kiemelyje, esant prastam orui, kelsimės į fanų zoną viduje.