27 Lap
Į Vilnių sugrįžta Dub Fx bendražygis – Mr. Woodnote

Į Vilnių sugrįžta Dub Fx bendražygis – Mr. Woodnote

Šiandien paaiškėjo dar vienas gruodžio mėnesio tarptautinis renginys menų fabrike „Loftas“, kurio pagrindinės žvaigždės australų kilmės saksofonistas Mr. Woodnote ir britai Lil Rhys bei Eva Lazarus iš grupės „DubMafia“. Kompanija jau kelis kartus lankėsi Lietuvoje ir dabar prieš didžiausias metų šventes grįžta sušildyti gerbėjų širdžių specialiame „LRT Opus Gyvai“ renginyje.


Lietuvoje pamėgto Dub Fx bendražygis ir bendramintis Mr. Woodnote su dviem vokalistais pasirodys gruodžio 21 dieną:


„Vilnius – mums labai artimas miestas, todėl čia grįžti visada šventė, o kad tai įvyks prieš pat Kalėdas – dvigubas džiaugsmas“, – laiškuose „Loftui“ rašo Mr. Woodnote.


Mr. Woodnote & Lil Rhys ft. Eva Lazarus „Junglist Boogie“


Pirmasis jo pasirodymas Lietuvoje vyko irgi „Lofte“, irgi žiemą. Prieš beveik trejus metus. Vėliau jie judino „Loftas Fest“ ir „Karklės“ festivalių publikas.


Mr. Woodnote saksofonu pagardintas pasirodymas yra vertas vadintis šventine euforija. Beje, jis groja ne tik sakofonu, bet ir fleita bei dar keliais kitais muzikiniais žaislais – sumezgęs juos su savo beatbox viražais ir hipnotizuojančiais semplais, Mr. Woodnote demonstruoja kitą visai saksofono dimensiją.


Mr. Woodnote – australas Mikey Melician – į Didžiosios Britanijos džiazo sceną įsisuko 2007-aisiais. Užteko kelių improvizuotų gatvės šou su legendiniu Dub Fx Bristolyje ir pasaulis išgirdo – saksofonas gali išties vežti.


Dub FX‪ 'Flow' feat. Mr Woodnote


Apie patį Woodnote žinių itin mažai – vos kelios užuominos socialiniuose tinkluose ir pora angliškų interviu. Jokių išlaidų reklamai, nė vienos fotosesijos. Tačiau tiems, kieno ausys pagauna šviežias vibracijas, muzikanto pristatinėti nereikia – geriau už jį kalba Mr. Woodnote saksofonas.


LRT Opus Gyvai – bendra „Lofto“ ir radijo stoties „LRT Opus“ renginių serija suteikia absoliučiai unikalią muzikinę patirtį, kurios svorį sudaro šiuo metu aktualūs užsienio atlikėjai ir kokybė.