03 Kov
Interaktyvusis koncertas „You Do Music“ duetui Golden Parazyth tapo generaline repeticija

Interaktyvusis koncertas „You Do Music“ duetui Golden Parazyth tapo generaline repeticija

Spės ar nespės po „You Do Music“ renginio „Golden Parazyth“ į savo koncertinio turo pradžios koncertą viename iš sostinės klubų? Nežinia, kuris atlikėjas iš didelio žvaigždžių sąrašo bus kitas, kuris baigs interaktyvųjį koncertą, privertė nerimauti dueto gerbėjus.


Elektroninės muzikos duetas tą patį šeštadienio vakarą dalyvauja ir TEO organizuotame koncerte, ir numatė koncertą savo gerbėjams, kuriuo simboliškai pradeda koncertinį turą po Lietuvą. Per keletą pirmųjų renginio minučių internetu balsavo daugiau nei tūkstantis koncerto žiūrovų. Tačiau renginiui įsibėgėjus, organizatoriai skaičiavo dešimtis tūkstančių balsavusiųjų.


Prognozuoti, kuris atlikėjas bus paskutinis ir pabaigs pirmąjį Lietuvoje interaktyvųjį koncertą, nesiryžo ir puikiai muzikos pasaulio subtilybes išmanantis renginio vedėjų duetas – Ieva Stasiulevičiūtė ir Vytautas Rumšas. Ar tai bus „Golden Parazyth“, kuriems teks skubėti į pasirodymą klube, paaiškės tik tiesioginės transliacijos pabaigoje.


Koncerto žiūrovai ir patys atlikėjai balsuoja internetu ir taip lemia, kada ir kas lips į sceną ir kurią dainą atliks. Balsavimo rezultatai rodomi realiu laiku, viso koncerto metu. Koncerto žiūrovai taip pat valdo renginio scenografiją. Tokiu būdu bendrovė TEO pristato naują, lengviau valdomą interaktyviosios televizijos meniu ir keičiamą paslaugos vardą. Nuo kovo 5 dienos televizija GALA bus vadinama išmaniąja TEO televizija.


Apie TEO LT, AB


TEO teikia integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė itin didelį dėmesį skiria paslaugų kokybei ir klientų poreikiams. Daugiau nei 88 proc. TEO akcijų valdo telekomunikacijų bendrovė „TeliaSonera AB“. TEO akcijomis prekiaujama „NASDAQ OMX Vilnius“ vertybinių popierių biržoje.