16 Vas
Išmesti seną telefoną ar išmesti ir gauti už jį pinigų?

Išmesti seną telefoną ar išmesti ir gauti už jį pinigų?

Kiek telefonų aparatų pakeitėte per pastaruosius kelis metus? Tikrai ne vieną. Anot statistikos, žmogus per metus telefoną keičia mažiausiai vieną – du kartus. Kur keliauja apynaujis, pusmetį panaudotas telefonas? Žinoma, dažniausiai prasisuka toje pačioje šeimoje – atiduodamas tėvams, močiutei, tetai ar jaunesniems broliams ar seserims. O tie senesni, kuriuos turėjo giminaičiai jau keliauja į šiukšliadėžę. Stop! To daryti nederėtų dėl kelių priežasčių, kurias aptarsime šiame straipsnyje.

Mobiliųjų telefonų supirkimas yra daug geresnis pasirinkimas už paprasčiausią telefono išmetimą į konteinerį. Kad ir koks senas būtų telefonas, už jį galima gauti bent kelis litus. Netgi už neveikiantį. O telefono pardavimas neužtrunka ilgai. Tereikia užpildyti internetinę formą, taip pat supakuoti telefoną ir išsiųsti tinklalapyje Nupirksim.lt nurodytu adresu. Prieš išsiunčiant pagal pateiktas gaires galima įvertinti telefono vertę ir iškarto žinoti, kiek pinigų galima tikėtis pasinaudojus telefonų supirkimo paslauga. Pinigai sąskaitą pasiekia per kelias dienas, t.y. tą pačią dieną, kuomet siuntinys pasiekia telefonų supirkėją.

Palyginus su paprastu telefonų pardavimu, mobiliųjų telefonų supirkimas yra daug greitesnis būdas „atsikratyti“ nenaudojamu prietaisu. Nereikia talpinti skelbimų, laukti susidomėjusių ir derėtis nusiteikusių pirkėjų skambučių. Tiesiog užsiregistravai, išsiuntei ir pasiėmei pinigus. Dažnai kyla klausimas ar pasinaudojus supirkimo paslauga neprarandami pinigai? Superkamų telefonų kainos nesiskiria, arba mažai skiriasi nuo rinkos kainų. Tad siunčiant naujesnio modelio telefonus, tikrai nėra pralošiama. O už senus, neveikiančius telefonus mokamos simbolinės sumos, kurios skatina nemesti telefonų į šiukšlių konteinerius, o būtent priduoti utilizuoti.


Tinkamas telefonų utilizavimas yra kita svari priežastis skatinanti telefonų supirkimo paslaugas paremtas mobivokas principu. Mobilieji telefonai, kaip ir bet kuri kita buitinė technika negali būti atsainiai metama į buitinių šiukšlių konteinerius. Veikiamos neigiamų oro sąlygų, tokios šiukšlės kaip telefonai skleidžia kenksmingas medžiagas. Todėl skatinama tokiomis atliekomis atsikratyti tinkamai – priduodant į telefonų supirkimo punktus. Ne tik atsikratoma stalčius okupavusiais nenaudojamais mobiliaisiais telefonais, gaunama už juos pinigų, bet ir pasielgiama protingai bei ekologiškai.