31 Sau
Italas Antonio Palmisani: aš mėgstu lietuvišką folklorą!

Italas Antonio Palmisani: aš mėgstu lietuvišką folklorą!

Antonio Palmisani jau ne vienerius metu gyvena, kuria ir koncertuoja Lietuvoje. Koncertu metu Antonio populiarina Lotynų Amerikos muziką, o su suburta grupe „Retired musicians social club“ atlieka muzikinę programą „Vizijos ir Brazilijos“.


Pakalbinome Antonio apie jo muzikinį pasaulį bei artimiausius koncertus.


- Antonio, kiek laiko jau gyveni Lietuvoje, kokie įspūdžiai?
- Gyvenu Vilniuje jau 3 metus, įspūdžiai tikrai neblogi, čia susiradau daigybę draugų, dažnai koncertuoju. Aišku sunkiausias periodas būna žiemą, nes tuomet ypač trūksta šilumos ir saulės.


- Kiek laiko, nuo kada groji ir kas yra muzika tavo gyvenime?
- Pradėjau groti būdamas 8 metų. Studijavau klasikinį pianiną septynerius metus Nino Rota konservatorijoje savo gimtajame mieste Monopoli. O muzika mano gyvenime reiškia labai daug, sunku visa tai nusakyti žodžiais.


- Kokios lietuviškos muzikos klausaisi, ar apskritai klausaisi?
- Negaliu pasakyti, kad klausausi daug lietuviškos muzikos, bet tenka susidurti su įvairiais muzikantais, išgirsti įvairius muzikinius projektus. Taip pat man labai patinka lietuviškas folkloras!


- Ką savo koncertuose nori perduoti/pasakyti žmonėms?
- Koncertų metu noriu perduoti grožį ir jausmą, kuris yra ritme, melodijoje ir dainų tekstuose. Koncertu metu atlieku tik savo mėgstamiausius kūrinius ir labai tikiuosi, kad juos pamėgs ir publika!


- Ką išgirsime tavo artimiausiame koncerte?
- Atliksiu be galo įvairų repertuarą: Brazilijos ir Latino muziką, aprėpiančią įvairiausius stilius, tokius kaip samba, bossa nova, baiao, reggae ir samba cançao. Taip pat visi susirinkę klausytojai turės galimybę išgirsti originalias melodijas.


- Linkėjimas klausytojui!
- Norėčiau visus pakviesti pasidžiaugti gera muzika, kurią labai myliu ir žinoma, susipažinti su naujais muzikiniais ritmais, kurie paliks gerus įspūdžius kiekvienam, bent vienai nakčiai (šypsosi)!


Artimiausias Antonio Palmisani koncertas, jau šį šeštadienį, 20 val. Ispaniškame restorane „Lizarran“ (Vilniaus g. 27).
Koncertas nemokamas.
Daugiau informacijos


Teatrai Vilniuje | Teatrai Kaune | Teatrai Klaipėdoje | Teatrai Šiauliuose | Teatrai Panevėžyje | Teatrai