03 Bir
Jaukus pasibuvimas su Vytauto V. Landsbergio ir A. Vervečkaitės dainomis

Jaukus pasibuvimas su Vytauto V. Landsbergio ir A. Vervečkaitės dainomis


Jaukus pasibuvimas su Vytauto V. Landsbergio ir Akvilės Vervečkaitės dainomis.


Prasidėjus šiltajam vasaros sezonui, geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kvies leisti vakarus su bardų muzika ir dainomis. Dešimt vasaros ketvirtadienių klausytojus džiugins žymiausi Lietuvos bardai, kurių pasirodymus paįvairins jaunieji dainuojamosios poezijos konkursų, stovyklų dalyviai ir laureatai.


Birželio 5 d. 20 val. į muzikinio baro „Artistai“ kiemelyje pasirodys jaunoji atlikėja Akvilė Vervečkaitė ir bardas, poetas, rašytojas, režisierius Vytautas V. Landsbergis. Jaukiame pasibuvime su atlikėjais derės dainos, poezija, Rudnosiukiškos istorijos, dialogai su publika apie gyvenimiškas realijas, dėl to dvasinis pasitenkinimas bus garantuotas.


Akvilė Vervečkaitė – jaunoji kūrėja, jau ne vienerius metus savo dainomis džiuginanti klausytojus neeiliniu, dzūkišką tarmę išduodančiu balsu, kuris puikiai įsipina į dainuojamąją poeziją su liaudies dainų motyvais. Nepailstanti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentė Akvilė apie save sako taip: „Esu iš kaimo ir be proto tuo didžiuojuosi. Nežinau atsakymų į daugelį klausimų, nes gėlės, pavasaris, supynės, daug daug dainų ir šokių šitoj mažoj ir išsiblaškiusioj galvoj“. Norinčius pažinti Akvilę ir išgirsti jos dainas, turės tokią galimybę tik apsilankę šiame vakare, kurio metu mergina svajoja padainuoti kartu su Vytautu V. Landsbergiu. Galbūt jos svajonėms lemta išsipildyti?


Vytautas V.Landsbergis (tikėkimės klausimų, kas šis žmogus, nekyla) - bardas, kuriantis ne tik muziką, bet ir savo tekstus. Jo biografiją puošia ne vienas sukurtas filmas, spektaklis, nepailstantis kūrėjas yra išleidęs gausybę knygų vaikams ir suvaikėjusiems, savo talento gerbėjus džiugina ir liaudies dainomis, romansais, baladėmis. Kiekvienas pasibuvimas su Vytautu būna vis kitoks, tad žiūrovas niekada nežino, ką išvys: ar žymusis bardas sudainuos „žiaurųjį romansą“, ar papasakos istoriją apie meškiuką, o gal pakvies kartu padainuoti „Teka teka“...


Susitikime su šiais dviem menininkais jau šį ketvirtadienį, muzikiniame bare ,,Artistai”, Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius, lauko terasoje.
Bilieto kaina: 25 Lt (+2 Lt komisinis mokestis)

Bilietus platina: www.bilietai.lt; bilietai platinami ir 1 val. iki koncerto pradžios prie vartų.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt