28 Geg
Kairėnų vasaros festivalis kvies pasiklausyti ,,Meilės istorijų iš Prancūzijos”

Kairėnų vasaros festivalis kvies pasiklausyti ,,Meilės istorijų iš Prancūzijos”

Pirmąją kalendorinės vasaros dieną į Vilniaus universiteto botanikos sodą kvies Kairėnų vasaros festivalis ir džiugins išskirtinėmis „Meilės istorijomis iš Prancūzijos“. Programą atliks atlikėjai Evelina Sašenko bei Vygantas Kazlauskas su gyvo garso ritmo grupe, kurią sudaro - žinomi Lietuvos muzikantai.  


Birželio 1 dieną, 20 val. erdvėje po atviru dangumi (esant lietingam orui – palapinėje po stogu) romantika užlies kiekvieną atėjusį. Kelionė muzikos garsais leis pabėgti nuo kasdienybės, drauge pasvajoti, vaizduotėje pasitelkiant Paryžiaus vaizdus, saulėlydį prie Viduržemio jūros, užuodžiant kvapnių magnolijų žiedlapių lietų.  ,,Galima visko atsisakyti, tik ne meilės. Meilė įkvepia kūrybai, jaudina. Visada iš kelionių grįžtu ten, kur manęs laukia meilė”, - ilgesingai sako šio koncerto idėjos autorius ir romantinių baladžių, kurios šįkart skambės prancūziškai, autorius Vygantas.


Atlikėjas Vygantas savo gerbėjus kas kartą džiugina romantiškomis meilės baladėmis ir nostalgiškomis prancūzų dainomis. Vygantas Lietuvos publikai žinomas kaip muzikinių televizijos projektų dalyvis, autorinių dainų atlikėjas, sukūręs ne vieną dešimtį dainų. Gyvenęs ir mokęsis Prancūzijoje, jis puikiai dainuoja ir šios šalies autorių dainas originalo kalba. Atlikėjas su publika nuoširdžiai dalijasi savo jausmais ir prisiminimais taip leisdamas save pažinti kaip prisiekusį romantiką ir menininką. "Gimiau mieste, augau ant asfalto, mačiau šaligatvių plyšiuose pražydusias gėles, - taip apie save pasakoja dainininkas. - Muzikoje nuolat ieškau saviraiškos galimybių ir naujų potyrių, kuriuos su džiaugsmu perteikiu savo klausytojams".


Evelina Sašenko – charizmatiška, jauna ir talentinga džiazo dainininkė, unikalaus balso savininkė jau spėjusi išgarsėti ir publiką papirkti Edith Piaf repertuaro dainomis. Dainininkė žavi klausytojus gyvybingumu, temperamentu, laisvomis kūrybingomis interpretacijomis. Prieš keletą metų atlikėja sėkmingai atstovavo Lietuvą tarptautiniame Eurovizijos festivalyje Diuseldorfe. Evelina yra koncertavusi įvairiose Europos šalyse, atlieka įvairių stilių muziką, dainuoja anglų, lietuvių, lenkų, prancūzų kalbomis.


Gyvo garso ritmo grupę sudaro būrys profesionalių Lietuvos muzikantų: Tomas Varnagiris (gitara); Audrius Piragis (gitara); Nerijus Bakula (akordeonas);


Martynas Lukoševičius (perkusija).


Tad į kelionę po meilės miestą su Evelina ir Vygantu kviečiame birželio 1 dieną, 20 val. Vilniaus universiteto botanikos sode  Kairėnuose.

 


Antrasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir restoranas „AULA“,  startuoja gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai, kurių metu pasirodys grupė „Kuli family“, Andrius Kaniava ir orkestras, Giedrė Kilčiauskienė su „Džiazo miniatiūromis“, aktoriai Gediminas ir Ainis Storpirščiai bei Saulius ir Jokūbas Bareikiai, Neda Malūnavičiūtė ir 4Tango, grupė „Aktorių trio“, Rolandas Kazlas ir draugai, taip pat Domantas Razauskas - taps savaitės pabaigos švente ir naujų startų pradžia. Koncertai vyksta VU botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės ir rugsėjo žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų vasaros koncertais.


VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui.


 Koncertų vietą pasieksite:


 • VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius


 • Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18, 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.


 • Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).


Bilietus platina www.bilietai.lt, restoranas “AULA” (Pilies g.11)  ir 4 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.


Bilieto kaina 33 Lt.


Su laisvalaikio kortele taikoma nuolaida dviems bilietams 20 proc.