26 Geg
Kaune šventinė gegužinė „Sveikiname vasarą!“

Kaune šventinė gegužinė „Sveikiname vasarą!“

Gegužės 31 d., šeštadienį, 12 val. Kauno miesto muziejaus skyrius J.Gruodžio memorialinis muziejus (Salako g. 18) jau antrus metus iš eilės kviečia į Kauno miesto bendruomenių šventę-gegužinę „Sveikiname vasarą!”.


Renginys skirtas visai Kauno miesto bendruomenei ir miesto svečiams. Šventės dalyviai kviečia paklausyti dainų, pasilinksminti, pabendrauti ir pasveikinti vasarą! Nuobodu tikrai nebus!


Šventėje dalyvaus Kauno Šilainių bendruomenės centro dainų ansamblis „Slaunos (su škarpetkutėm)“ – vadovė Herminija Vokietaitienė, Kauno Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro kapela „Šilas“ – vadovas Antanas Murauskas, Eigulių bendruomenės centro romantinis ansamblis "Vien tik tau" – vadovė Inga Bražionienė ir VŠĮ „Nemuno vingiai“ etnografinis ansamblis „Vakarė“ – vadovė Laima Užkurnienė.


Etnografinis ansamblis „Vakarė“ savarankiškai koncertavo dvidešimt metų, o nuo 2013 metų įsijungė į VŠĮ „Nemuno vingiai“ veiklą. Ansamblis atlieka tremtinių, partizanų, liaudies ir kitas įvairias dainas.

Kaip teigia Eigulių bendruomenės centro romantinio ansamblio „Vien tik tau“ vadovė Ona Saulė Delonienė, „susibūrėme 2014-ųjų sausio mėnesį, įkūrimo datą laikome vasario 14-ąją. Daug repetavome, balandžio ir gegužės mėnesį turėjome pirmuosius pasirodymus. Stengiamės būti saviti atlikdami romansus, autorines dainas ir dainuojamąją poeziją.“


Kauno Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro kapela „Šilas“ gyvuoja jau 5-erius metus. Anot vadovo Antano Murausko, jie koncertuoja visose Kauno miesto bei kitų regionų šventėse.


Kauno Šilainių bendruomenės centro dainų ansamblis „Slaunos (su škarpetkutėm)“ susikūrė 2011 metais. Jo repertuare folklorinės, autorinės, romantinės dainos.


Kartu su J.Gruodžio memorialiniu muziejumi visi šie kolektyvai maloniai kviečia miestiečius susiburti ir nuotaikingai pasitikti vasarą!
Renginys nemokamas!