16 Bal
Kauno senamiesčio vyninė vienai dienai virs momentine drabužių parduotuve

Kauno senamiesčio vyninė vienai dienai virs momentine drabužių parduotuve

Vienos dienos momentinė parduotuvė miesto vyrams - iniciatyva, kuri, kaip tiki iniciatyvos idėjos autorė ir KOKO Boutique šeimininkė Indrė Šmigelskienė, skatins vyrus būti moderniais ir šiuolaikiškais, o tuo pačiu ir kurs bendruomenę.


Ketvirtadienį, nuo vidurdienio, senamiesčio vyninėje G.vine duris atversianti vienos dienos momentinė parduotuvė vyrams – tai sinergija, gimusi iš idėjos burti miesto žmonių bendruomenę, skatinti kosmopolitiškumą, suteikti miestui gyvybės ir prieš pavasario šventę Šv.Velykas papuošti vyrus. Anot idėjos autorės, tokia iniciatyva yra itin reikalinga miestui.


Momentinėje parduotuvėje bus galima rasti Lietuvos dizainerių drabužių, tokių kaip Kristina Kruopienytė, Lilija Larionova, Diana Paukštytė, labàdienà ir kitų. Taip pat vienai dienai iš Vilniaus į Kauno senamiestį persikelia parduotuvė Rugged ‘n’ Raw.Be drabužių, bus galima įsigyti knygų, muzikinių plokštelių, dviračių, o taip pat ir menininko Igno Maldžiūno fotografijų.  Vakare,  19val. specialiai iš Vilniaus į Kauną skaityti paskaitos apie modernų šių laikų vyrą atvyksta sociologijos mokslų daktaras, dažnai gražiai dendžiu pavadinamas, L’Officiel Mados akademijos lektorius Eugenijus Skerstonas. Ši paskaita – tai dovana Kauno gyventojams, kurie yra neabejingi kultūriniui gyvenimui, madai ir miesto progresui.


Koks vyras yra modernus? „Tas, kuris gyvena šiandien ir suvokia šiandienos privalumus. Jis siekia gyvenimo kokybės: dirba mėgiamą darbą, laisvalaikiu užsiema įvairiausiomis veiklomis, jis keliauja, ragauja, atranda. Jis nebijo naujovių ir bene visuomet leidžiasi į diskusijas, tačiau turi tvirtą nuomonę įvairiais gyvenimo aspektais. Jam svarbu kaip jis atrodo, jis domisi mada, nes suvokia, kad tai – neišvengiama. Įvaizdis, lygiai taip pat kaip ir protas,– tai raktas į sėkmingą ir pilnavertį gyvenimą. “ – įsitikinusi Indrė Šmigelskienė.