02 Lie
Klube "Artistai" - džiazas, barzdoti bardai, kino seansai po atviru dangum, futbolo transliacijos

Klube "Artistai" - džiazas, barzdoti bardai, kino seansai po atviru dangum, futbolo transliacijos

Aistė Broken Leg


Liepos 2d. 20:00 Aistė Broken Leg: Neautorinės Dainos


Aistė Broken Leg - tai kūrybinis ne vienetas, įkvėptas muzikinių naktų Vilniaus Pilies gatvėje, Londono Temzės pakrantėse ir Niujorko skersgatviuose. Aistė - tai aktorė ir dainininkė, kurios aktorinis kelias prasidėjo Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje, pantomimos kurse. Kaip pati aktorė juokauja: “…kai daug tyli tyli, tai norom nenorom galiausiai ir uždainuoji! “ Muzikiniai kvailiojimai ir ramūs vakarai improvizacijoje tapo inspiracija kreivos kojos kabareto gimimui, kur žaidžiama emocijomis ir garsu, popmuzika ir džiazine improvizacija. Charizmatiškas duetas žada (ne) rimtą muziką atlikti (ne) rimtai.


Ateikite čia ne tik klausytis, bet ir keistis energija, daug juoktis ir šiek tiek patylėti.


Video :


https://www.youtube.com/watch?v=pkI7lHK8Uho


FB puslapis:


https://www.facebook.com/AisteBrokenLeg


Aistė Motiejūnaitė – vokalas


Vadim Vystavkin – pianinas


2014 07 02 20:00


Bilietai - 10Lt (7Lt vienam bilietui su DAILY CARD, LSP, ISIC, Europos jaunimo kortele).


Koncerto dieną bilietais bus prekiaujama prie įėjimo.


Staliukus rezervuokite iš anksto tel. (8-5) 212 12 68.


Visa koncerto informacija ir čia: https://www.facebook.com/events/689543744425853/?ref=5


Liepos 3d. 20:00 Muzikinė kelionė laiku su Marcele ir Tomu


Dainuojanti aktorė Marcelė Zikaraitė ir „kreizuojantis“ pianistas Tomas Viskontas – subtili aksominio balso ir profesionalios iš rėmų išeinančios instrumentuotės simbiozė - kviečia pasiklausyti žymiausių populiariosios muzikos atlikėjų dainų interpretacijų.


Duetas pirmą kartą surengė koncertą 2013 metų vasarą ir nuo to laiko nebegali nemuzikuoti drauge.


Klausydamiesi šios muzikinės programos, leisitės į porą valandų trunkančią muzikinę kelionę per klasikinės populiariosios muzikos laikotarpius. Kelionę pradėsime nuo vintažinio lengvojo džiazo (Peggy Lee, Aretha Franklin), taip pat aplankysime hipišką septintąjį dešimtmetį (Janis Joplin, Nancy Sinatra), kol galiausiai, žvilgtelėję į eklektiškus devyniasdešimtuosius, atsidursime dabartinės pop muzikos laikotarpyje (Duffy, Adele). Aplankysime ne tik svajonių melodijų šalį Ameriką, bet ir Didžiąją Britaniją (The Beatles) bei meilės šalį Prancūziją (Patricia Kaas, Carla Bruni).


Marcelė Zikaraitė (vokalas) | Tomas Viskontas (pianinas)


2014 07 03 20:00


Artistai, Vilnius, Šv. Kazimiero g. 3 | Koncertas nemokamas | Staliukų rezervacija tel. 8 5 212 12 68.


Koncerto informacija


Liepos 3d. 22:00 Vokiško kino sesija: KAS LIEKA | Was bleibt


Po koncerto klubas „Artistai“ kviečia į kino peržiūrą po atviru dangumi: vokiško kino sesija, kviečiame žiūrėti filmą Was bleibt (Kas lieka). Tai yra 2012 metų vokiečių drama, režisuota Hanso-Christiano Schmid'o.


Siužetas: Markas - įpusėjęs savo trisdešimtuosius, tik ką išleido pirmą knygą ir nuo studijų laikų gyvena Berlyne - tolokai nuo savo tėvų Gittes ir Günterio, prie kurių buržuazinio gyvenimo būdo jis niekada nepriprato. Jis lanko juos kartą ar du per metus, daugiausia dėl to, kad parodyti jiems anūką. Jo viltys ramiai su šeima praleisti savaitgalį sugriūva, kai mama Gitte, kuri dar Markui mažam esant, buvo ne visai stabilios psichikos, nutarė mesti gerti vaistus. Jos sprendimas šeimoje sukelia audrą ir paveikia nusistovėjusią tvarką.


Šį seansą organizuoja Europos Humanitarinio Universiteto (EHU) Vokiečių kalbos studijų centras, remiant Vilniaus Goethe Institutui.


SEANSAS NEMOKAMAS.


«KAS LIEKA» Režisierius: Hans-Christian Schmid, DE, 2012, 84 min., http://was-bleibt.pandorafilm.de/


Kalba : Vokiečių, Subtitrai: Anglų klb.


2014.07.03 22:00 | Nemokamas.


Artistai, Vilnius, Šv. Kazimiero g. 3, www.artistai.lt


Prisijunkite: https://fb.com/Deutschlandstudien


Liepos 10d. 20:00 „BARZDOTŲ BARDŲ“ ciklo kooncertas: Kostas Smoriginas „Artistų“ vasaros terasoje


Liepos 10 d. 20 val. muzikinio baro ,,Artistai” vasaros terasoje savo gražiausių dainų koncertą surengs aktorius Kostas Smoriginas. Pastaruoju metu vis rečiau koncertuojantis atlikėjas didžiąją laiko dalį praleidžia teatro scenoje arba režisuodamas spektaklius, todėl kiekvienas susitikimas su talentinguoju aktoriumi per jo koncertus yra visada laukiamas ir būna išsiilgtas.


Nacionalinės premijos laureatas, turintis gausybę apdovanojimų už vaidmenis kine, teatre, režisūrą, dar pernai pristatė savo sukakčiai skirtą kompaktinę plokštelę „Albumas“, kuri skamba žymiausiais Lietuvos poetų tekstais. Ne veltui Kostą Smoriginą galima priskirti tradicinės dainuojamosios poezijos atlikėju, kūrėju, tęsiančiu Vytauto Kernagio pradėtą kelią. Taigi ir koncerte, kurį surengs pačiame vasaros vidurvasaryje, klausysimės tiek naujausių dainų, tiek pasiilgtų ir laiko patikrintų. Maestro pristatys ir naują rubriką - didžiausią įtaką jam padariusių žmonių, todėl grįžimas prie kitų tautų bardiškosios kultūros bus neišvengiamas. Kas tai bus – išvysite tik apsilankę koncerte.


Koncerte taipogi pasirodys jaunosios kartos atlikėjas Žilvinas Ališauskas. Mokyklą bebaigiantis jaunuolis yra Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso pirmosios vietos laimėtojas, Vytauto Kernagio konkurse „Nenusigąsk, tai aš” užėmė antrą vietą. Žilvinui muzika yra sakralus dalykas, todėl į tai jis žiūri labai atsakingai. Unikalus Žilvino balsas ir melodingos dainos bus didele staigmena apsilankiusiems koncerte.


Koncerto vieta: muzikinis baras ,,Artistai” (Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius)


Bilieto kaina: 25 Lt (+2 Lt komisinis mokestis)


Bilietus platina: www.bilietai.lt; bei 1 val. iki koncerto pradžios prie vartų.


Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt


Liepos 14d. 21:00 Vokiško kino sesija: BARBARA


Antrasis vokiško kino sesijos, organizuojamos Europos Humanitarinio Universiteto Vokiečių kalbos studijų centro ir remiamo Lietuvos Goethe Instituto, filmas BARBARA bus parodytas liepos 14d. 21:00 (vokiečių kalba su lietuviškais subtitrais). Seansas nemokamas.
Barbara yra 2012 metų vokiečių drama, kurią režisavo Christian Petzold. Filmas rungėsi 62 Berlyno Tarptautiniame kino festivalyje 2012m. vasario mėn. ir Petzoldas laimėjo Sidabrinį Lokį kaip geriausias režisierius.
«Barbara», Christian Petzold, 2012, 105 Min.,
2014.07.14, 21.00, Artistai Pub, Vilnius, Šv. Kazimiero g. 3, www.artistai.lt


 Video


Liepos 15d. 20:00 DŽIAZO ANTRADIENIS: džiazo vokalo duetas Jekaterina Pranevič ir Rūta Švipaitė


Tai unikalus džiazo vokalo duetas Lietuvoje, sujungęs dvi profesonalias jaunosios kartos džiazo muzikos atlikėjas bendram tikslui – plėtoti džiazo vokalinę muziką Lietuvoje ir už jos ribų, dalintis su žmonėmis savo muzikine samprata, savitais balso tembrais, jaunatviška energija bei kokybiška muzika. Merginos Lietuvos publikai žinomos ir iš šiais metais vykusio muzikinio projekto „Lietuvos Balsas 2013“.
Programoje girdėsite žinomus ir mažiaus girdėtus džiazo muzikos kūrinius atliekamus dviem balsais. Dainininkėms akomponuos Andrėj Polevikov (klavišiniai).
Jekaterina Pranevič - vokalas


Rūta Švipaitė - vokalas


Andrėj Polevikov - klavišiniai
Daugiau informacijos apie atlikėjas rasite čia:
Jekaterina - http://www.youtube.com/watch?v=K21KQk50Yuk
Rūta - http://www.youtube.com/watch?v=e2ZQ5OoSkUQ
Įėjimas 10lt (su LSP, EJK, ISIC ir DAILY CARD – 5lt)
2014 07 15 20:00 | ARTISTAI kiemelyje (Šv.Kazimiero 3, Vilnius) | Staliukų rezervacija tel. 8 5 212 12 68.


Koncerto informacija ir čia: https://www.facebook.com/events/284625001699122/?ref=5


Liepos 16d. 20:00 Saksofono ir gitaros vakaras


Justas Svirelis ir Laurynas Gaušas taip pristato save: “…esame studentai, kuriems tiek bliuzas, tiek free jazz'as yra įaugęs kraujyje. Pagrindinis mūsų tikslas - teigiamos energijos bei džiaugsmo užtaisas, todėl improvizacijos, kurias atliekame, dažnai kinta atsižvelgiant į žmonių veidus ir nuotaikas, kurias matome būdami scenoje. Šypsokitės mums grojant ir patys susikursite tokį vakarą, kokio iš tiesų norite.”


Justas Svirelis, Laurynas Gaušas


2014 07 16 20:00.


ARTISTAI (Šv.Kazimiero 3, Vilnius).


Staliukų rezervacija tel.(8-5) 212 1268.


Koncertas nemokamas.


Koncerto informacija ir čia: https://www.facebook.com/events/1421406741456262/?ref=5


2014.06.12 – 07.13 Pasaulio futbolo čempionato transliacijos „ARTISTŲ“ kiemelyje 06.12 - 07.13
Pasaulio futbolo čempionato transliacijos ant didelio ekrano, dauguma rungtynių transliuosime kiemelyje, esant prastam orui, kelsimės į fanų zoną viduje.
Rungtynių grafikai čia: http://www.fifa.com/worldcup/matches/


Gyvos muzikos klubas ARTISTAI, Šv.Kazimiero g. 3, Vilnius | Daugiau: www.artistai.lt | Rašykite mums: info@artistai.lt | Staliukus rezervuokite tel. (8-5) 21 21 268.