05 Kov
Koncertinis kovo mėnuo BIX'uose

Koncertinis kovo mėnuo BIX'uose

Kovo 6 dieną BIX bare natas gros du vokaliniai instrumentiniai ansambliai – Condor Avenue ir Chairs&Tables.


Condor Avenue - tai tarytum britiškas rokas turėtų nesantuokinį vaiką su elektronika ir būtų įvaikintas new wave šeimoje. Grupė susikūrė 2013 metų rudenį Vilniuje. Ją sudaro: Tadas (gitara/vokalas), Julius (gitara/klavišiniai), Adomas (bosas), Antanas(būgnai).


Chairs And Tables prieš keletą metų susikūrė Anykščiuose. Šiandien, šiek tiek pakeitusi sąstatą ir pasipildžiusi keliais muzikantais iš kitų Lietuvos vietų, grupė bazuojasi ir kuria Vilniuje. Įkvėpimo nuvalkiotoje tariamoje klasikoje neieškanti grupė visų pirma ir išlieka ištikima originalumui ir subtilumui. Būtent tuo Chairs And Tables išsiskiria tiek iš lietuviškos indie scenos, tiek iš visos Lietuvos scenos apskritai. Šiuo metu grupėje groja: Ignas Sičiūnas (gitara, vokalas), Arminas Piškinas (mušamieji), Irmantas Šuškevičius (bosinė gitara), Valerijus Karevas (gitara).


Kovo aštuntos dienos proga (jeigu nepripažįstate šitos dienos, siūlome švęsti kovo šeštadienį nr.2) BIX baras jums kartu su grupe Soul Magnet dovanoja energingos muzikos dozę.


Soul Magnet groja energingą ir melodingą roką. Grupė susikūrė 2013 m. vasarą Vilniuje, ją sudaro vokalistas Johnas, gitaristas Jaroslavas, bosistas Vilius ir būgnininkas Irmantas. Soul Magnet siekis - leisti savo klausytojams patirti kuo daugiau rokenrolo teikiamų malonumų. Ketvertukas neseniai įrašė 3 demo kūrinius, o 2014 m. pradžioje planuoja išleisti albumą.


Kovo 15d. 20:00 BIX bare – REBEL EYE ir BLACK CITRUS
Rebel Eye Grupę 2010 m. įkūrė vokalistas Grigas ir gitaristas Adas. Po ilgos narių kaitos, grupės sudėtimi tapo: Darotas – bosas, Danis – gitara ir Vladis – būgnai. Hard rock stilių grojančią grupę įkvėpė: W.A.S.P, MOTORHEAD, METALLICA. Maištininkų grupė savo kūryba stengiasi išryškinti visuomenės ydas, ilgainiui tampančias normomis. Maištaujama prieš kažkodėl tapusias nuostatas: koks turi būti žmogus? Koks jis naudingas visuomenei, o koks kenkėjiškas? Kaip jis turi atrodyti? Ką veikti? Ką valgyti? Kiek laiko praleisti dirbdamas, o kiek poilsiaudamas? Šiais laikais maištas rodosi beprasmiškas, kita vertus, žiniasklaidai sklindant žaibišku greičiu, vieno žmogaus nuomonė ar protestas, gali tapti ištisa lavina. Daryti ir neklausti kodėl – svetimas bruožas mums. Akys, tai sielos veidrodis. Pažvelgę į mūsiškes, pamatysite: sąmoningumą, kūrybą, rokenrolą, ekspresiją, laisvę, revoliuciją – tai, kas mums artima. Tai, kas mus skatina kurti ir eiti pirmyn, klausiant kodėl. Ar išdrįsit pažvelgti?


Black Citrus (ex - Summer Five) tai hard rocko/stonerio grupė iš Vilniaus, spėjusi susikurti dar šiais metais. Atliekamą muziką galima apibūdinti kaip sunkokų riffų, stiprių būgnų kirčių bei traškaus bosinės gitaros skambesių visuma, apraizgyta aidančiu gitaros solo. Grupę sudaro klasikinis rock trio sąstatas: Serž - mušamieji, Margo - bosinė gitara, Katinas - gitara/vokalas. Reikia paminėti, kad pastarasis koncertas „Black Citrus“ bus debiutinis ir jame skambės nauji, dar niekur negroti kūriniai ir truputis grupės „Summer Five“ kūrybos, tarp jų dainos „Sponge“ ir „Endless Summer“.


Kovo 22d. 20:00 BIX bare – MAGIC ABOVE ir THE FLOW koncertas
Magic Above kažkas naujo, bet kartu ir kažkas labai seno. Oldskūlo dvasios ir idėjų persmelkti vaikinukai iš Vilniaus stengiasi palaikyti rokenrolą gyvą ir pasidalinti juo su visais, ištroškusiais kažko tikro. Vokalistas Aurimas, stratokasterį kankinantis Paulius, boso griausmais žadinantis pensininkus Rokas ir būgniukus tratinantis Dalius kartu dera kaip ranka ir pirštinė. Magic Above turi daug tikslų ir vilčių, vienos mažos, kitos - didelės, bet visoms joms reikia Jūsų klausykit, matykit, būkit, nes Magic Above su Jumis. http://www.youtube.com/watch?v=FPH9Ps8hDZo


The Flow - yra alternatyvaus roko grupė iš Vilniaus. „Tačiau, jei dar apie stilių, tai tas mūsų rokelis turi tokių priemaiškų, kad muzika tampa priimtinesnė šių dienų klausytojams - žodžiu, nestokojame modernybės teikiamų galimybių. Grupę sudaro 5 jaunuoliai. Pati "jauniausia" vokalistė Greta, "vyriausias" - būgnininkas Džiugas ir vidutinio amžiaus krizės neišgyvenantys - gitaristai - Titas, Jokūbas ir bosas - Tomas. Būtent tokiu sąstatu grojame jau antrus metus ir manome, kad visi galai neblogai sueina. Tai tiek.“ http://www.youtube.com/watch?v=_7ljxK7zApg


TEMINIAI PROTMŪŠIAI BIX bare kiekvieną pirmadienį, viktorina ROKAS! paskutinį mėnesio antradienį
Dėmesio ir atidumo! Į Bix’us atguža ISTORIJOS ir POLITIKOS protmūšis "Mūšis ir taika"! Klausimai apie viso pasaulio maidanus, kokį pasakų personažą savo haliucinajose dažniausiai mato Kim Jong Unas, ar tiesa, kad Lietuvos Didysis kunigaikštis Kęstutis buvo juodaodis nuo dabartinio Togo. Juk niekas nematė, kaip Kęstutis atrodė! Paspręsti lygtis apie istoriją, politiką ir pasaulio užvaldymą Bix‘uose galite kovo 3d. ir pirmąjį kiekvieno mėnesio pirmadienį 19:00.
KREPŠINIO protmūšis „Trys su nesportine“. Visi krepšinio kampai - nuo geriausių Glyniadankio epizodų iki protingiausių JaVale'o McGee citatų, nuo mėgstamiausio Rudy Fernandezo filmo iki mėgstamiausio Stepo medžio: kovo 10d. ir antrąjį kiekvieno mėnesio pirmadienį 19:00.
KINO protmūšis „Geras operatoriaus darbas“. Viskas apie puikius režisūrinius sprendimus, įtraukiančius siužetus ir gyvenimo vaidmenis vaidinančius vaiduoklius. Judantys vaizdai Kovo 17d. ir trečiąjį kiekvieno mėnesio pirmadienį 19.00.


Protmūšio kaina vienam žmogui - 3Lt. Komandoj gali būti iki šešių narių, už septintą – minus 2 taškai nuo bendro rezultato, už aštuntą – minus 4, etc. Vedėjas - Karolis Vincentas Jachimavičius. Registracija: tiesiogine žinute Karoliui: https://www.facebook.com/karolis.jachimavicius?ref=ts&fref=ts arba info@bix.lt.


Kiekvieną antradienį 18-23val. BIX baro rūsyje vyksta „Alaus Birža“
BIX bare kiekvieną antradienį 19-22val. BIX baro rūsyje vyksta interaktyvi Alaus Birža. Tai gera proga paragauti įvairių alaus rūšių už mažesnę kainą.
Žmonės atėję į barą labai dažnai renkasi alų ne tik pagal pomėgį, bet dažnai ir pagal kainą: vieni perka pigiausią, kiti brangiausią, treti perka už tiek, kiek turi. Didžiausias tokio pasirinkimo minusas yra tas, kad žmonės gali paragauti tik tos paties rūšies alaus. BIX baras siūlo unikalią progą išbandyti Alaus Biržą.
Alaus Biržoje visuomet pristatomos kelios alaus rūšys, - artimiausiose biržose BIX rūsyje dalyvaus Vilniaus kvietinis, nefiltruotas, tamsusis ir Švyturio ekstra. Alaus kainos startas biržos dieną – 2,5Lt. Tos rūšies alaus, kurio pradedama pirkti daugiausia, kaina kyla – kai ji pasiekia ribą, kuri žmogui nebepriimtina, jis žiūri į biržos ekraną, renkasi, kuris alus pigesnis ar pigiausias, ir ragauja šį. Jei taip pasielgia ir kiti alaus mėgėjai, ir to alaus kaina pamažu pradeda kilti! Tada istorija kartojasi, - interaktyvaus degustavimo privalumas ne tik gera kaina, bet ir puiki proga per vakarą išragauti kelias skirtingas rūšis – tereikia stebėti biržos pokyčius. Savotiškas žaidimas ir galimybė susitikti su draugais prie gero alaus bokalo, neerzinančio piniginės.


Kiekvieną trečiadienį 22val. BIX bare prasideda KARAOKE.
BIX bare kiekvieną trečiadienį vyksta karaoke. Viskas labai paprasta: ateinate, iš mūsų specialaus karaoke meniu išsirenkate norimą dainą, ją padainuojate. Reikia pabrėžti, kad šioje karaoke pirmenybė teikiama alternatyviai muzikai. Aktyviausi vakaro dainininkai apdovanojami paskatinamaisiai prizais!