14 Lie
Koncertų ciklą „Liepų alėjos vakarai“ paradės A. Giniotis ir G. Storpirštis

Koncertų ciklą „Liepų alėjos vakarai“ paradės A. Giniotis ir G. Storpirštis

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ kviečia atvykti į pirmąjį koncertų ciklo „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“  susitikimą Pažaislio vienuolyno komplekso Karietų aikštėje. Pirmasis susitikimas su muzika įvyks liepos 16 d. 19 val. Du draugai, du aktoriai, du bardai – Aidas Giniotis ir Gediminas Storpirštis - susitiks vienoje scenoje. Koncerte pamatyti vaizdai ir išgirstos dainos bus dovana ir staigmena klausytojams. Šelmiški pokštai, improvizacija, energijos pliūpsnis – visa tai taps dviejų talentingų menininkų bendrai kuriamo muzikinio pasirodymo sudėtinėmis dalimis.


Aidas Giniotis - kūrėjas, daugiau nei 25 metus dirbantis teatre ir vardan teatro. Menininkas, sugebantis meistriškai suderinti skirtingas veiklas ir sėkmingai realizuoti save jose. „Keistuolis“, turintis sutrikusią orientaciją laiko matmenyse (kaip teigia kolegos), kartais ironiškas ir kandus, bet visada nuoširdus ir betarpiškas su tais, kuriuos myli ir gerbia. Jis neabejotinai yra vienas produktyviausių, drąsiausių, muzikaliausių Lietuvos režisierių, kuriam nesvetima ironija ir autoironija. Dabartinis Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Vaidybos ir režisūros katedros vedėjas daug laiko skiria darbui su jaunaisiais aktoriais, o pavargęs nuo pedagogo, režisieriaus ar aktoriaus vaidmens „pabėga“ į muziką.


Jo kolega – aktorius Gediminas Storpirštis yra vienas iš nedaugelio bardų, kurie taip subtiliai moka sudėti žmogaus jausmus į muziką. Jam įdomu pačiam prakalbinti poetą, atrasti savo raktą į jo tekstus. Dėl dainuojamosios poezijos kultūros skleidimo ir puoselėjimo dažnai tituluojamas bardų atgimimo tėvu. Ir pačiam atlikėjui terminas „bardas“ asocijuojasi su didžiule atsakomybe - juk anuomet bardas – žynys buvo labai gerbiamas, mat jis savo dainomis nešdavo šviesą. Atlikėjas prisipažįsta: „Dainuojamoji poezija yra sunkus žanras – juk vienas su instrumentu rankose dvi valandas veik nejudėdamas, tik dainuodamas, turi išlaikyti klausytojų dėmesį. Turi turėti savo požiūrį, savo tikėjimą – kad ir koks jis būtų, kuriantis ar griaunantis. Tačiau jei nenori dalytis, negali ir kurti“.


Koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai ar net praturtėti ir atrasti Gerovę muzikoje.


Kiti koncertai:


Rugpjūčio 7  d. 19 val. „Aktorių trio“ (Kostas Smoriginas, Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis) koncertas „Dainos draugams“.


Rugpjūčio 28 d. Andrius Kaniava ir orkestras „Musė“. Naujojo cd pristatymas.


Koncertų pradžia: 19 val.


Bilietų kaina: 25 (+2); 30; 40; 50 (+3) lt.


Bilietus platina www.bilietai.lt ir 1 val. iki koncerto prie vartų.