05 Geg
KONKURSAS laimėti kvietimus į gurmanišką komediją „Virtuvė Paryžiuje“

KONKURSAS laimėti kvietimus į gurmanišką komediją „Virtuvė Paryžiuje“

Informacija 1588 kartu su "Garsų pasaulio įrašais" skelbia konkursą, kuriame du laimingieji laimės po du kvietimus į nuotaikingą rusų komediją „Virtuvė Paryžiuje“, kuri bus pradėta rodyti gegužės 9 d.

Jums tereikia facebook.com paskyroje pamėgti Informaciją 1588 ir pasidalinti konkursu su draugais bei komentaruose parašyti savo mėgstamiausio patiekalo receptą.

Nugalėtojus paskelbsime gegužės 8 d.

Laimėti kvietimai į ši filmą galios visuose kino teatruose, kur jis bus rodomas, visoje Lietuvoje.


Brangiausias Rusijos serialas „Virtuvė“ sulaukė tokio didžiulio populiarumo, kad jį žiūri netgi tie, kurie serialų apskirtai nežiūri. Kokybe nenusileidžianti vakarietiškoms, o humoru jas pranokstanti komedija virto kino filmu „Virtuvė Paryžiuje“.

„Klodas Monė“ – klestintis prancūziško maisto restoranas Maskvoje, todėl neatsitiktinai jame rengiami Rusijos ir Prancūzijos prezidentų pietūs. Ir prėsko, ir sūraus ragavęs virtuvės šefas šiek tiek įsitempęs, tačiau žino, kad negali pasišiukšlinti. Šefas verčiasi per galvą, o šaunusis restorano personalas be galo stengiasi. Ir, kaip visada, persistengia. Komanda patiria fiasko, todėl restoraną tenka uždaryti.

Tačiau „Klodo Monė“ savininkas Dmitrijus Nagijevas (garsusis rusų šou verslo atstovas, filme vaidinantis pats save) nenusimena. Kartu su virtuvės šefu jis nusprendžia atidaryti naują restoraną, tik šį kartą Paryžiuje. Su savimi į meilės ir gurmanų miestą jie vežasi ir visą kulinarų komandą, kurios laukia dideli, skanūs ir (tuo negalima abejoti) neįtikėtinai linksmi darbai. Prancūzams maistą gamins virėjas Maksas, dėl kurio nuolat užverda košė, o įvaizdžiu rūpinsis seksualioji vadybininkė Viktorija, kuri tos košės nepamiršta pagardinti čili pipirais.

Vasariškas Paryžius bei dėl savo darbo ir skanaus maisto švelniai kuoktelėjęs kolektyvas įtiks ir išrankiausiam žiūrovui, lygiai taip, kaip jų meniu įtinka gurmaniškiausiam skoniui. Juk kuomet elitinei publikai prancūziškus patiekalus gaminti imasi rusai, tikrai neverta tikėtis, kad viskas eisis lyg sviestu patepta.

PREMJERA LIETUVOJE: 2014-05-09

REŽISIERIUS: Dmitrij Djačenko

VAIDINA: Dmitrij Nazarov („Šnipas“), Mark Bogatyriov („Čempionai“), Dmitrij Nagijev (“Ką išdarinėja vyrai“), Jelena Podkaminskaja („Apie ką galvoja vyrai“), Vincent Perez („Fanfanas Tulpė“) ir kiti

ŽANRAS: komedija

ŠALIS: Rusija, 2014

 

FILMO ANONSAS