30 Bir
KONKURSAS laimėti kvietimus į veiksmo trilerį „Kraujo kerštas“

KONKURSAS laimėti kvietimus į veiksmo trilerį „Kraujo kerštas“

Informacija 1588 kartu su „Garsų pasaulio įrašais“ skelbia konkursą, kuriame du laimingieji laimės po du kvietimus į veiksmo trilerį „Kraujo kerštas“, kuris bus pradėtas rodyti liepos 4 d.

Jums tereikia facebook.com paskyroje pamėgti Informaciją 1588 ir pasidalinti konkursu su draugais bei komentaruose parašyti, kur praleidote ar norėtumėte praleisti savo medaus mėnesį.

Nugalėtojus paskelbsime liepos 3 d.

Laimėti kvietimai į ši filmą galios visuose kino teatruose, kur jis bus rodomas, visoje Lietuvoje.

Šių metų liepą papildomą kaitros dozę iš Karibų atneš veiksmo trileris „Kraujo kerštas“ („In the blood“). Nusiteikite adrenalinui. Kovos scenų, įtampos ir ekstremalių triukų pripildytame filme susidurs du pasauliai, egzistuojantys egzotiškame poilsio ir pramogų rojuje. Gražus paviršius slepia apgaulingą tiesą.

Neseniai susituokę Ava ir Derekas atvyksta į nuošalią Karibų jūros salą. Čia jie planuoja praleisti išskirtines atostogas. Paplūdimio malonumus atletiška pora ketina pagardinti trupučiu ekstremalaus sporto. Viskas pasisuka netikėta linkme, kuomet Avos vyras patiria nelaimingą atsitikimą ir dingsta.

Supratusi, kad iš vietos pareigūnų didelės pagalbos ir rimtesnio tyrimo tikėtis neverta, neturėdama jokio užnugario, Ava pati imasi ieškoti dingusio vyro ir stoja į žūtbūtinę kovą be taisyklių. Anapus prabangių viešbučių ir saugių turistinių maršrutų ji aptinka sudėtingą nusikaltėlių ir korumpuotų pareigūnų organizaciją. Jiems teks savo kailiu patirti, koks yra nebeturinčios ką prarasti moters kerštas.

Aktorė, modelis ir kovos menų profesionalė Gina Carano filme įtikinamai suvaidino drąsią kovotoją, kuri net atsidūrusi žūtbūtinio veiksmo centre nepraranda žavesio. Graži ir seksuali, atkakli ir ypač pavojinga jauna moteris parodo aukščiausios klasės kovinę formą.

G. Carano asistuoja ne mažiau kieta „Saulėlydžio“ ir „Jaunaties“ žvaigždė – aktorius Camas Gigandetas. Lotynų Amerikos trilerio nuotaiką aukštyn kilsteli ir filme pasirodantys „etatiniai meksikiečiai“: Mačetė – Danny Trejo ir amžinas policininkas Luis Guzman.

„Kraujo kerštas“ nukels į troškias nusikaltėlių džiungles, kuriose galioja savi įstatymai ir žiaurios taisyklės. Nepaklusti joms gali tik tas, kuris žino kaip pulti ir kaip apsiginti. Tai filmas paliksiantis ant lūpų šviežio kraujo skonį.

KRAUJO KERŠTAS (In The Blood)

ANŽIAUS CENZAS: N-16

PREMJERA LIETUVOJE: 2014-07-04

REŽISIERIUS: John Stockwell

SCENARIJUS: James Robert Johnston, Bennett Yellin

VAIDINA: Gina Carano („Greiti ir įsiutę 6“, „Melori Kein. Prarasta kontrolė“), Cam Gigandet („Saulėlydis“, „Jaunatis“, „Pandorum“), Danny Trejo („Mačetė žudo“, „Nuo sutemų iki aušros“), Luis Guzman („Pašėlusios naktys“), Amaury Nolasco („Kalėjimo bėgliai“, „Greiti ir įsiutę 2“) ir kiti.

ŽANRAS: veiksmo trileris

ŠALIS: Didžioji Britanija, Puerto Rikas

ANONSAS (lietuviški subtitrai)