11 Rugp
KONKURSAS laimėti kvietimus į subalansuota moterims ir privalomą vyramsi komediją - „Po merginų sijonais“

KONKURSAS laimėti kvietimus į subalansuota moterims ir privalomą vyramsi komediją - „Po merginų sijonais“

Informacija 1588 kartu su „Garsų pasaulio įrašais“ skelbia konkursą, kuriame du laimingieji džiaugsis kvietimais dviems asmenims į linksmą, kandžią, be užuolankų komediją „Po merginų sijonais“. Filmas bus pradėtas rodyti rugpjūčio 15 d.


Jums tereikia facebook.com paskyroje pamėgti Informaciją 1588, pasidalinti konkursu su draugais ir komentaruose parašyti, koks moterų bruožas jus labiausiai žavi.

Nugalėtojus paskelbsime rugpjūčio 14 d.


Laimėti bilietai galioja visoje Lietuvoje, bet kurią dieną, kai bus rodomas šis filmas.


Žavios, kerinčios ir paslaptingos. Paryžius gatvėmis žingsniuojančios moterys atrodo lyg iš mados žurnalo, bet kiekviena jų turi (ne)paprastą savo kasdienybę. Komedija „Po merginų sijonais“ („Sous les jupes des filles“) siūlo pažvelgti į tai, kas dažniausiai būna paslėpta.


Vienuolika moterų. Visos labai skirtingos ir individualios, tačiau jas sieja ir šis tas bendro. Tai šiuolaikinės moters rūpesčiai ir išgyvenimai: vyrai, meilužiai ir gerbėjai, meilės trikampiai, o kartais keturkampiai. Prie viso to – darbas, šeima ir vaikai.


Per 28 dienas, tiek trunka filmo veiksmas, daugybė atsitiktinumų susieja filmo herojų gyvenimus ir jie tampa visiškai nenuspėjami. Pavasarėjančio Paryžiaus fone prancūzės išgyvena meilę ir nusivylimus, patiria džiaugsmus ir nesėkmes.


Šią komediją privalo pamatyti kiekviena moteris, tačiau juosta „Po merginų sijonais“ ne mažiau aktuali ir smalsiems vyrams. Filmo režisierė pasikvietė garsiausias Prancūzijos aktores, tarp kurių Vanessa Paradis, Laetitia Casta ir Isabelle Adjani. Apie slaptą moterų gyvenimą pačiu smagiausiu būdu jos žada atskleisti tai, ką pasakoja tik dienoraščiui ar psichologui, retsykiais – ištikimiausioms draugėms, bet visada nutyli per išpažintį. Linksmai, kandžiai ir be užuolankų.


PO MERGINŲ SIJONAIS (Sous les jupes des filles)


PREMJERA LIETUVOJE: 2014-08-15


REŽISIERIUS: Audrey Dana


SCENARIJUS: Audrey Dana, Murielle Magellan


VAIDINA: Vanessa Paradis („Café de Flore“, „Širdžių ėdikas“), Laetitia Casta („Apgaulinga aistra“), Isabelle Adjani („Paparaciai“), Audrey Fleurot („Neliečiamieji“), Alice Taglioni („Lengvi pinigai“) ir kiti.


ŽANRAS: komedija


ŠALIS: Prancūzija


ANONSAS (lietuviški subtitrai): www.youtube.com/watch?v=tjPw9mjrL6E