22 Bal
Kreditas internetu – laimi mokantys protingai skolintis

Kreditas internetu – laimi mokantys protingai skolintis

Šiuolaikinis pasaulis kupinas netikėtumų, todėl niekada negalime žinoti, kas nutiks ir kada netikėtai pristigs pinigų. Kartais, ištikus bėdai, pasiskolinti tiesiog nėra iš ko... Būtent dėl šios priežasties egzistuoja kreditas internetu – tam tikrą pinigų sumą galima pasiskolinti vos per keliolika minučių. Tačiau kokių dar privalumų turi šie kreditai? O apie ką dažnai nepagalvojame imdami kreditą? Pabandysime trumpai aptarti kreditų pliusus ir minusus.

Kreditų pliusai


  • Kreditus labai paprasta paimti – tai galima padaryti ir internetu, ir sms žinute, ir nuėjus į artimiausią spaudos kioską ar į didesnį prekybos centrą. O juk, bėdai ištikus, nėra laiko keliauti po bankus ir teirautis, ar atitinkate visus kriterijus paskolai gauti.
  • Paprastos sąlygos norintiems paimti kreditą. Norintieji paimti kreditą internetu, turi būti sulaukę bent pilnametystės, turėti sąskaitą kuriame nors iš Lietuvos bankų ir būti LR piliečiais – anksčiau buvo žiūrima tik šių kriterijų. Šiandien pridedama ir kitų įsipareigojimų – asmuo turi kas mėnesį gauti stabilias pajamas, turėti skaidrią kreditų ir paskolų grąžinimo istoriją, kad kreditas internetu būtų grąžinamas laiku.
  • Kreditą labai patogu imti trumpam laikui, kad būtina įsigyti tam tikrą pirkinį, o iki atlyginimo dar liko nuo kelių dienų iki, pavyzdžiui, savaitės ar dviejų.
  • Kreditą paprasta tiek paimti, tiek ir atiduoti – viskas vyksta per el. bankininkystę.
  • Galima pratęsti kredito grąžinimo terminą, jei pinigų iki tam tikros dienos grąžinti nepavyko.
  • Pirmasis kreditas internetu dažniausiai suteikiamas visiškai nemokamai.
Ką verta apsvarstyti imant kreditą?

Kreditai minusų neturi, tačiau yra dalykų, kuriuos turi apsvarstyti imantysis, kad neatsidurtų dar didesnėje finansinėje krizėje.


  • Sunkumai numatant terminą, kada gausite įplaukų į savo sąskaitą ir galėsite grąžinti kreditą – taip išauga palūkanos.
  • Netinkamos pasiskolintos sumos. Pavyzdžiui, jei kas mėnesį uždirbate 1000 Lt ir imate 3000 Lt kreditą pusei metų, tikėtina, kad pajamos bus per menkos tokio dydžio kreditui grąžinti. Tačiau atsargumo dėlei kreditus teikiančios įmonės įstatymų įpareigotos apskaičiuoti maksimalią sumą, kurią gali paskolinti tam tikras pajamas turinčiam asmeniui.