07 Kov
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muzieje paroda "Prancūzijos šedevrai"

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muzieje paroda "Prancūzijos šedevrai"

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje (Vilniaus g. 41, Vilnius) kovo 13 d. - balandžio 12 d. pirmą kartą Lietuvoje bus pristatyti originalūs André Derain, Raoul Dufy, Jean Carzou ir Leonor Fini - keturių Prancūzijos menininkų darbai.  

Ekspozicija sudaryta iš meno kūrinių neturinčių pastovios vietos jokiame pasaulio muziejuje ar galerijoje. Todėl, tai reta galimybė pamatyti šiuos unikalius menininkų darbus, kuriuos yra sukaupusi organizacija S.A.R.L. AMIENCOM iš Prancūzijos.

AMIENCOM parodos Europoje rengiamos apie metus. Bendrijos tikslas – pristatyti pripažintų menininkų darbus kuo platesnei publikai, neapsiribojant didmiesčiais, kaina, atitinkančia regiono vartotojų perkamąją galią.

Lietuvo teatro, muzikos ir kino muziejus džiaugiasi galėdamas Teatro metais
į savo rūmus įsileisti šiuos talentingus menininkus, kuriuos siejo meilė teatrui (visi kūrėjai yra dirbę kaip scenografai, teatro dekoratoriai ar kostiumui kūrėjai ir pan.).

Mes kviečiame lankytojus į nepaprastą kelionę su André Derain, Raoul Dufy, Jean Carzou ir Leonor Fini bei kartu panerti į jų darbuose sukurtą realybės gelmę, atveriančią materialaus pasaulio duris vedančią link gyvenimo esmės,
kurią atsispindėti gali tik tokio masto ir reto talento menininkai.