18 Bir
„Lofto“ kieme penktadienį įvyks muzikinis sujudimas per tris erdves su „Moderat“ priešaky

„Lofto“ kieme penktadienį įvyks muzikinis sujudimas per tris erdves su „Moderat“ priešaky

Šį penktadienį menų fabriko „Loftas“ kieme įvyks didelis muzikinis sujudimas, nes veiksmas vyks net trijose erdvėse: „Lofte“, „LRT Opus“ terasoje ir šalia esančiame angare „IndEx Hall“.


„Panašu, kad iš viso to išeis vienos dienos festivalis, kurio žvaigždės yra „Moderat“ ir jų pasirodymas yra mokamas. Tačiau veiksmas vakare terasoje ir naktį „Lofte”, kur vyks oficialūs „Moderat“ „pre-“ ir „afterparty“, yra nemokami“, – sako renginių organizatorius Victoras Diavara.


„Kultūros nakties” programa su „Fusedmarc“, maskviete Anna Hanna, Žilvinu Roads ir Pak yra atvira visiems vilniečiams ir miesto svečiams bei prasidės dar nesutemus.


„Apšildyti tokias žvaigždes kaip „Moderat“ mums yra didžiulė garbė“, – sako „Fusedmarc“ vokalistė Vika, kuri pasirodys „Lofto“ erdvėje.Vaizdo įrašą galite pamatyti čia.Berlyno elektroninės muzikos žvaigždės gros kitame angare – „IndEx“ grupei priklausančiame kultūros ir sporto centre „IndEx Hall“. Jis yra įsikūręs šalia įvykių centro, irgi menų fabriko kieme.


„Moderat“ į Lietuvą atvyksta penktadienį per pietus su didele palyda ir savo ypatingu ekranu bei grandiozinėmis projekcijomis. Tai yra dviejų įtakingų elektroninės muzikos vardų – Apparat ir „Modeselektor“ – labai pasisekęs kūrybinis tandemas, kuris šią vasarą pasirodys didžiausiuose muzikiniuose festivaliuose.Penktadienio, birželio 20 d., muzikinio sujudimo Naujamiestyje žemėlapis: