06 Gruo
„Lofto“ Naujųjų metų klipe suvaidino Žilvinas Tratas

„Lofto“ Naujųjų metų klipe suvaidino Žilvinas Tratas

Šiandien pasirodė menų fabriko „Loftas“ Naujųjų metų vaizdo klipas atskleidžiantis šių metų šventės temą ir nuotaiką.

„Šiemet „Lofto“ gimtadienio ir Naujųjų metų temą įkvėpė į didžiąsias scenas grįžę prancūzai „Daft Punk“, – Naujuosius metus menų fabrike pristato jo vadovas Victoras Diavara.

„Lofto“ Naujųjų metų klipe vaidino jaunieji aktoriai ir modeliai. Elegantiško, bet labai konkurencingo charakterio vyruką suvaidino gražuolis modelis ir aktorius Žilvinas Tratas. Jam patiko klipo mintis, todėl ilgai nesvarstęs pasiūlymo atvyko filmuotis.

Tuo tarpu pagrindinę klipo heroję, kuri finale po intensyvių „Harder Better Faster“ lenktynių triumfuoja, vaidino tituluotas modelis ir šokėja Elita. Beje, „Mis Lietuva 2013“ rinkimuose iš žiūrovų ji gavo daugiausiai simpatijų ir buvo išrinkta „Mis publika“.

Naujieji metai „Lofte“ visada būna ypatingi, nes tai yra ir „Lofto“ gimtadienio naktis, ir visada teminis vakarėlis. Šiemet visi yra kviečiami ruoštis futuristiniam šėlsmui iki ryto, kurio tema „Harder Better Faster“, o aprangos kodas yra įkvėptas trankiai į šokių aikštelės grįžusių „Daft Punk“.

Beje, ši šventė yra ne tik įkvėpta šio mistinio be galo talentingo dueto iš Prancūzijos, bet ir bus pastiprinta specialia muzikine programa skirta „Daft Punk“ kūrybai.

Apie „Lofto“ Naujuosius sklando pasakojimai nuo pat pirmojo vakarėlio 2010 m., kurio tema irgi buvo susijusi su ateitimi – „Kosminė odisėja“.

Lofto“ Naujieji metai ir 4-as gimtadienis pagal „Daft Punk“ motyvus