17 Bir
„LRT Opus“ terasos lankytojus nemokami koncertai džiugina kasdien

„LRT Opus“ terasos lankytojus nemokami koncertai džiugina kasdien

Praeitą savaitę Vilniaus Naujamiestyje vartus atvėrė „LRT Opus“ terasa – atidarymo savaitė buvo kupina renginių ir įspūdžių, tačiau terasos šeimininkas Victoras Diavara vilniečius ir miesto svečius, panašu, kad yra nusiteikęs taip džiuginti kiekvieną savaitę.


Šią savaitę „LRT Opus“ terasoje nusimato net 6 nemokami koncertai: „Ši savaitė labai lietuviška, tačiau visą liepos mėnesį nusimato ir daugybė nemokamų užsieniečių koncertų“, – sako V. Diavara.


Vakar koncertų savaitę pradėjo jaunieji repo dievukai „Tie Geresni“, o jau šiandien savo gerbėjus terasoje surinks „Posthumans“, kurie anksčiau vadinosi „The Post“. Grupė koncertuos tarp Pasaulio futbolo čempionato transliacijų.Trečiadienis bus skirtas indie kvartetui „Deeper Upper“ ir taip pat futbolui. Be to, tą vakarą terasoje vyks stalo futbolo mėgėjų turnyras „Rasta fulė“.


Deeper Upper – Moment of Vision Pasiklausykite!Roko ritmus ketvirtadienį, birželio 19 dieną, pratęs grupė „Siela“. Tądien grupės lyderis Aurelijus Sirgedas tradiciškai ant scenos švęs savo gimtadienį. Šventė bus netgi ne dviguba, o triguba, nes po koncerto ir futbolo transliacijų prasidės „Rastadienis“ – urban ir jungle muzikai skirta naktis.Penktadienį menų fabrike vyks „Kultūros naktis“ – muzikos mylėtojai yra kviečiami į Naujamiestį, nes čia gros „Fusedmarc“. Ši grupė jungdama įvairius garsus ir naudodama video instaliacijas sukuria šiek tiek ekletišką, bet ilgam atmintyje apsigyvenančią nuotaiką. Po vidurnakčio nakties lankytojus šokdins maskvietė Anna Hanna bei kiti didžėjai.


Fusedmarc – Climb Pasiklausykite!Savaitę pabaigs vienas ryškiausių šiuolaikinių duetų „Beissoul & Einius“ ir, žinoma, Pasaulio futbolo čempionatas. Visi renginiai nemokami ir atviri visiems, kas yra ištroškę naujų unikalių vietų mieste.


Beissoul & Einius – Summerrain Pasiklausykite!