16 Gruo
Metų pabaigos muzikinė programa pub‘e „Artistai“

Metų pabaigos muzikinė programa pub‘e „Artistai“

ATRADIMAI: gruodžio 18 d. 20.00 val. roko, alternatyvos, kantri muzikos eksperimentai: Journey of Mintyria


Gruodžio mėn. pub‘as “Artistai” pradėjo koncertų ciklą ATRADIMAI – trečiadieniais pub‘as kviečia paklausyti talentingų, ieškančių savo kelio atlikėjų. Gruodžio 18 d. 20.00 val. koncertuos Journey of Mintyria. Tai – nepriklausomo roko atlikėjai ir scenos naujokai, per trumpą laiką spėję sugroti ne viename Vilniaus klube ir vasarą vykusiame festivalyje WTFest. Jie atkreipė „Vilnius music week“ organizatorių dėmesį ir buvo pakviesti grotį jų renginyje. Pradžioje grupę sudarė du draugai – Tautvydas ir Saulius, tačiau po kurio laiko prie jų prisijungė būgnininkas Karolis ir bosistas Domantas.
Grupės muzika - tai savotiška minčių pasaulio kelionė, pagardinta roko, alternatyvos, kantri muzikos elementais ir eksperimentais. „Artistuose“ grupė Jums ruošia subtilią minčių pasaulio kelionę...


Koncertą dovanoja pub‘as ARTISTAI – įėjimas nemokamas.


ĮKVĖPIMAI: gruodžio 19 d. 20.00 val. SUGAR MAN PROJECT - Sixto Diaz Rodriguez’o muzikos vakaras

Sugar Man Project - Rytis Taraila (gitara) ir Imantas Reed (vokalas) atliekantys 7 dešimtmetyje netikėtai dingusio, bet neseniai didžiojoje scenoje vėl pasirodžiusio Rodriguez kompozicijas. Rytis Taraila - daug tiek sceninės tiek kūrybinės patirties turintis muzikantas. Grojęs su tokiomis grupėmis kaip ŽAS, Empti, Giedrė, Saulės Kliošas, G&G Sindikatas ir t.t. Imantas Reed - buvusios labai perspektyvios, tačiau išsiskyrusios grupės ReedNoBrass vokalistas, šiuo metu dirbantis su sparčiai kylančia grupe “Makchu Pikchu”, kurioje groja ir jo kolega Rytis. Imantas yra grojęs tokiose grupėse kaip Commix Funky Sound, King Flow, Bob Marley Project ir t.t.
Aštuntojo dešimtmečio folkroko muzikantui Rodriguezui nepavyko prasimušti į plačiuosius muzikos vandenis. Nepaisant gerų kritikų atsiliepimų, jis greit buvo pamirštas, liko tik ore sklandančios legendos apie baisią savižudybę scenoje. Tačiau kažkokiu būdu nelegali jo albumo kopija atsidūrė Pietų Afrikoje, kur sistemą kritikuojantys jo tekstai paveikė protestuojančio jaunimo judėjimą ir Rodriguezas per naktį tapo žvaigžde…Sugar Man Project - akustinis, gyvai atliekamas projektas. Girdėsite Sixto Diaz Rodriguezo skambiausių dainų kompiliacijas. Tai bus nepamirštamas vakaras.


Koncertą dovanoja pub‘as ARTISTAI – įėjimas nemokamas.

 

Gruodžio 20 d. 22.00 val. Kalėdinis BALKANAKTIS - paskutinis beprotiškas šėlsmas šiais metais! 

„Baltic Balkan“  - muzikinis ir performansų projektas įkvėpimo sėmėsi iš dar nepažintos tradicijos. Menininkų grupė kaip kokį postmodernistinę dėlionę dėsto savo pasirodymus iš gabaliukų, kurių originalų jie niekad nematė ir kartais net nesupranta, iš kur jie atėjo. Ir čia jie ne vieniši: paveikti Kusturicos filmų visoje Europoje nuo Edinburgo iki Amsterdamo, nuo Atėnų iki Stokholmo kuriasi panašios grupės, įtakotos Rytų Europos, bet nemačiusios jos / savo originalių šaknų.


LINEUP: BALTIC BALKAN soundsystem, LINAS MIGONIS percussion,  PAULIUS KLARNETOVIČIUS clarinet,
Žilvinas JAY Švarplys (GM Gyvai) dj warm-up. DRESSCODE: MOUSTACHE, HAT, HORSE AND GOLDEN TEETHS. Įėjimas: 10 Lt.


ROMANTIŠKAI, ŠVENTIŠKAI: gruodžio 21 d. 20.00 val.  grupės "SIELA" koncertas pub’e ARTISTAI


“Siela” - Lietuvos gotikinio roko pionieriai. Savo veiklą 1990 metais pradėjusi grupė tapo laisvės ir maištaujančios roko kartos simboliu. "Siela" yra viena nedaugelio lietuviškų grupių, kuri nenutilo, nepaseno ir liko ištikima pasirinktam keliui. Jau 20 metų gyvuojanti grupė išleido ne vieną kultinį albumą. Savo veiklą pradėjusi daugiau nei prieš du dešimtmečius, „Siela“ tapo nusivylusios ir maištaujančios kartos simboliu. Netgi besikeičiančios muzikinės tendencijos ir paties kolektyvo kaita nenutildė jausmingų Aurelijaus dainų ir dinamiškos muzikos, kuri atsiliepia vis naujų kartų širdyse.
• Aurelijus Sirgedas – vokalas, akustinė gitara
• Darius Juodka – būgnai
• Aurimas Driukas – solo gitara
• Kostas Kriaučiūnas – gitara
• Bernardas Prušinskas – bosinė gitara
Įėjimas 15Lt.