10 Sau
Naujasis teatras rodo širdį virpinantį spektaklį „Stiklinis žvėrynas“

Naujasis teatras rodo širdį virpinantį spektaklį „Stiklinis žvėrynas“

Naujojo teatro spektaklis "Stiklinis žvėrynas" vyks Šiaulių dramos teatre vasario 4d. 18val. Tilžės g. 155, Šiauliai. Tai dviejų dalių tragikomedija, pasakojanti vienos ypatingos šeimos istoriją.


Režisierius - Artūras Šablauskas


Režisieriaus asistentė - Nijolė Stankevičiūtė


Scenografė - Birutė Kapustinskaitė


Choreografas - Sergej Jerpyliov


Aktoriai:


AMANDA VINGFILD – Svetlana Laima ZEMLECKIENĖ


TOMAS VINGFILD – Jurijus MAJAUSKAS


LORA VINGFILD – Lina NARIJAUSKIENĖ


DŽIMAS O`KONOR – Marius ČERNIAUSKAS


Spektaklyje pasakojama vienos šeimos istorija. Jos veikėjai nesugeba realiai mąstyti ir gyventi. Motina paskendusi praeities prisiminimuose, sūnus trokšta romantiškų nuotykių, o dukra užsisklendusi savo stiklinių žvėrelių pasaulyje. Veikėjų sukurtos iliuzijos jiems yra svarbesnės nei tikrovė, kurioje jie jaučiasi bejėgiai ir nesaugūs. Spektaklio herojai – keisti žmonės, kurių sielos yra trapios kaip stiklas…Akimirka iš spektaklio „Stiklinis žvėrynas“


1944-aisiais, „Stiklinis žvėrynas“ tapo didžiule Čikagos teatrų sensacija, o po metų sulaukė nepaprasto pasisekimo Brodvėjuje. Iš tikrųjų tai buvo pirmasis Tennessee kino scenarijus, tačiau, perdirbtas į pjesę, Brodvėjuje buvo suvaidintas 1945 metų kovo 31 dieną, ir Williamso gyvenimas pasikeitė visiems laikams.


Pagrindinė Williamso pjesių tema, pasak jo paties – siekis atskleisti neigiamą poveikį, kurį visuomenė daro jautriam, nonkomformistiniam individui.


Pragaras esi tu pats, vienintelis būdas nuo jo išsigelbėti – atsisakyti savęs tam, kad giliai atjaustum kitą žmogų.