23 Geg
Paskaita-diskusija apie RAŠYMO TERAPIJĄ su Juliumi Kvedarausku

Paskaita-diskusija apie RAŠYMO TERAPIJĄ su Juliumi Kvedarausku

Gegužės 27 d. (antradienį) 17 val. Panevėžio G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) psichologas JULIUS KVEDARAUSKAS ves paskaitą-diskusiją „Žodis žeidžia, žodis gydo“ apie kūrybinio rašymo terapiją. Tai vienas tęstinio bibliotekos projekto PAŽINKIME SAVE renginių.


Rašymo terapija – tai dienoraščio rašymas, neišsiunčiami laiškai, poezijos ir prozos kūrimas gydymo tikslais. Paskaitos-diskusijos metu lektorius dalinsis savo patirtimi, kaip kūrybinis rašymas gali padėti žmonėms, turintiems psichologinių bendravimo sunkumų, psichoneurozinių, potrauminio streso, nuotaikos sutrikimų, taip pat išgyvenantiems netektį, patyrusiems smurtą ar tiesiog norintiems geriau pažinti save.


Julius Kvedarauskas yra klinikinis psichologas, dirbantis Vilniaus psichikos sveikatos centre, ribinių būsenų skyriuje. Nuo 2002 metų veda poetinės terapijos, kūrybinio rašymo grupes. 2003–2005 m. buvo Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos prezidentas. Nuo 2011 m. yra tarptautinių klinikinės psichologijos ir psichoterapijos (A. Alekseičiko) seminarų organizatorius. Psichologų ir psichiatrų konferencijose yra skaitęs pranešimus egzistencinės, religijos psichologijos, poetinės terapijos temomis. Juliaus kūryba publikuota žurnaluose „Artuma“, „Aš ir psichologija“, „Kelionė“. 2012 m. vasarą baigė terapinio rašymo kursus Anglijoje.


Projekto PAŽINKIME SAVE veiklomis siekiama pažindinti visuomenę su įvairiomis meno terapijos formomis, kad skleistųsi tikroji vidinė asmenybė, visuomenė susipažintų su alternatyviais psichinės sveikatos stiprinimo būdais, daugėtų pozityvios mąstysenos.


Projektą remia Panevėžio m. savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba


Kviečiame kiekvieną!