20 Geg
Pažinčių portalai: ką daryti, kad jūsų anketa sulauktų daugiau dėmesio

Pažinčių portalai: ką daryti, kad jūsų anketa sulauktų daugiau dėmesio

Šiandien internetu bendrauja vos ne kas antras žmogus visame pasaulyje. Vieni internetą naudoja, kaip priemonę susisiekti su draugais ir pažįstamais, kiti jame ieško naujų pažinčių. Tiesa pasakius, pažinčių portalai interneto naudotojų tarpe užima tokią pat svarbią vietą kaip ir socialiniai tinklai, jais naudojasi vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių. Taigi, jei nusprendėte savo antros pusės ieškoti virtualioje erdvėje, turėtumėte žinoti tris pagrindines taisykles, kurių dėka jūsų anketa neliks nepastebėta.

1 taisyklė: prie anketos prisekite nuotrauką
Tyrimai rodo, kad anketos su nuotraukomis susilaukia 15 kartų daugiau dėmesio. Kita vertus, nuotraukas rinkitės itin atidžiai. Visų pirma, dėkite tik geros kokybės nuotrauką, kurioje ne tik šypsotumėtės, bet ir aiškiai matytųsi jūsų veido bruožai. Akiniai nuo saulės, paplūdimio skrybėlės ar beisbolo kepuraitės paslėps jūsų veidą, todėl tokias nuotraukas pasilikite sau.

Visų antra, būtų idealu, jei anketoje puikuotųsi jūsų nuotrauka visu ūgiu. Atminkite, kad niekas nėra tobulas ir žmonių skoniai skiriasi, todėl nederėtų kompleksuoti dėl savo išvaizdos trūkumų, nes kitiems jie gali pasirodyti patrauklūs. Tad, būkite sąžiningas prieš save ir kitus. O tai reiškia jokių kompiuterinėmis programomis koreguotų nuotraukų. Nuimti vieną kitą spuogelį galima, tačiau nusisiurbti riebalus ar per kelias valandas „užsiauginti“ atletišką pilvuką tikrai nėra geras sprendimas. Kita vertus, nuotraukose nebūtina parodyti visko. Venkite nuotraukų, kuriose esate kukliai apsirengę, nes apie save iš anksto galite sudaryti prastą nuomonę.

2 taisyklė: būkite sąžiningi
Pažinčių portalai leidžia tapti tokiais, kokiais norime būti, bet ar verta? Juk ne veltui liaudies išmintis byloja, kad melo kojos trumpos. Jei savo anketoje parašysite, kad mėgstate jodinėti žirgais, o jūsų simpatija jums pasiūlys praleisti popietę žirgyne, atrodys tikrai ne kaip, kai paaiškės, kad ant žirgo net užlipti nemokate. Meluojantys žmonės nepatikimi, o geri santykiai be pasitikėjimo negali egzistuoti. Tad, nemeluokite apie savo pomėgius, mėgstamas knygas ar filmus. Gal jūsų gyvenimas ir nėra toks įdomus kaip Indiano Džounso, tačiau jis jūsų ir jūsų susirašinėjimo draugas turi jus priimti tokį, koks esate iš tikrųjų.

3 taisyklė: būkite originalus ir taisyklingas
„Mėgstu vaikščioti paplūdimiu, keliauti...“ o kas to nemėgsta. Tai visiems atsibodusios klišės, kurių derėtų vengti. Pasakykite kažką apie save, kas būdinga jums. Ir galiausiai visada patikrinkite anketą, gramatinės ir skyrybos klaidos, bei netaisyklinga kalba kelia neigiamas emocijas. Ne visi gali būti rašytojais, tačiau rašybą derėtų mokėti.

Štai ir viskas, pažinčių portalai užregistruos jūsų anketą ir ji bus matoma. O jums teliks pasinerti į internetinių pažinčių teikiamus malonumus.