28 Geg
Pradėk „mažąjį savaitgalį“ su bliuzu

Pradėk „mažąjį savaitgalį“ su bliuzu

Vėl ketvirtadienis ir vėl ispaniškame restorane „Lizarran“ skambės gyva muzika. Šį kartą „mažajį savaitgalį“ kviesime pradėti vieno geriausių Lietuvos bliuzo atlikėjo Aleksandro Belkino koncertu.


Aleksandras Belkin – vokalas, gitara, lūpinė armonikėlė. Bliuzo grupės „The road band“ lyderis ir įkūrėjas, grupės siela.  Aleksandras Belkinas dalyvauja daugelyje muzikinių projektų su garsiais Lietuvos muzikantais, dirba su bigbendais, grojo su daugeliu muzikantu iš užsienio, taip pat iš JAV. Žymiausi iš jų: Keb' Mo' (1996m. Olandijoje), Studebaker John (2007m. Kaune), Ian Siegal (2009m. Kaune ir Palangoje), Kenny Neal (2010m. jam session Palangoje) ir Larry Garner (2011m. jam session Vilniuje). 2002 ir 2006 metais įtrauktas į Lietuvos elito knygą „Kas yra kas Lietuvoje”. 2003 metais festivalyje "Bliuzo naktys" įteiktas "Auksinės stygos" apdovanojimas. "Country Saloon'e", Vilniuje, laimėjo Grand Prix kazoo grojimo konkurse. 2005m. parašė ir išleido knygą su CD "Trumpa džiazo istorijos apžvalga. Atlikėjas yra  "The World Resophonic Association" narys. Be to, įtrauktas į geriausių pasaulyje lūpine armonikėle grojančių muzikantų gretas.


Kartu su Aleksandru Belkin pasirodys Gražina Deičko - vokalas, smuikas, mandolina. “The Road Band” ir “MAG’Grass” grupių narė. Originalių kompozicijų autorė.


Gero ir stilingo bliuzo vakaras skirtas atsipalaidavimui. Skambės bliuzo klasika, autorinės dainos, bliuzo improvizacijos.


Koncertas vyks gegužės 29d. 21val. ispaniškame restorane „Lizarran“ ( Vilniaus g. 27)


Koncertas nemokamas!


Daugiau info