03 Kov
Renginių organizatoriai teigia: klientai tampa vis drąsesni!

Renginių organizatoriai teigia: klientai tampa vis drąsesni!

Pavasariui skaičiuojant pirmąsias dienas visada įdomu šiek tiek atsigręžti atgal ir apžvelgti žiemos sezoną. Kaip žinia žiemos laikotarpiu renginių organizatoriai turi nemažai darbo. Daugelis įmonių žiemos periodu pažymi sau svarbias šventes, apdovanoja nusipelniusius darbuotojus bei apžvelgia savo veiklos metus. Tuo tarpu renginių organizavimo įmonės „neriasi“ iš kailio besistengdamos savo užsakovams pateikti kuo originalesnius renginių scenarijus.


Apie renginių organizavimo specifiką žiemos laikotarpiu bei scenarijų originalumą kalbiname  renginių organizatorius, teisingo laisvalaikio įmonės „Eventum Group“ atstovus Tomą Balčiūną bei Deimantę Kanclerytę.


- Kuo ypatingas ar kitoks renginių organizavimas žiemos periodu?


- (Deimantė) Kalbant apie privačius įmonių renginius, žiemos periodas ypatingas tuo, kad


kliento norai yra kiek panašesni vieni į kitus. Dažnai norima puošnios, iškilmingos aplinkos, puikiai suderinto valgiaraščio bei aukšto lygio aptarnavimo. Šiuo periodu klientą sunku įtikinti rinktis netradicinę tematiką, išbandyti tai, ko kiekvieną dieną nepatyriame!


- (Tomas) Pati organizavimo specifika labai nesiskiria, tie patys organizavimo žingsniai


naujų idėjų ruošimas, užsakovo poreikių išsiaiškinimas, pasiūlymų teikimas, programos elementų priderinimas prie galimybių, programos organizavimas ir scenarijaus įgyvendinimas renginio metu bei renginio ataskaita po jo. Aišku žiemos renginiai vyksta uždarose patalpose ir dažniausiai mieste, tad stengiamės pasiūlyti vietas, kuriose yra galimybė bent trumpam pabuvoti ir lauke. Taip pat galėčiau išskirti, kad žiemos šventės šiek tiek jaukesnės bei nuoširdesnės, jose ypač svarbu darbuotojų metų įvertinimas, bendravimas.- Ką renginių organizatoriai labiau mėgsta žiemą ar pavasarį/vasarą?


 - (Deimantė) Iš esmės, tiek vienas sezonas, tiek kitas turi savų pliusų ir minusų. Žiemos      sezonu renginio įgyvendinimą riboja erdvė, nes renginiai dažnai vyksta uždarose patalpose,  dažnai neišvažiuojant iš miesto. Vasarą šis aspektas yra kardinaliai kitoks, nes galime išsirinkti unikaliausias atviro lauko vietas ir įgyvendinti įvairaus profilio veiklas!


- (Tomas) Mums labiausiai patinka renginiai, kuriuose galime sukurti tikrai šventišką


atmosferą ir panaudoti visas atrastas idėjas ir partnerius, kai įmonės vadovybė tikrai nori savo darbuotojams sukurti ne eilinį pasisėdėjimą prie stalo, klausytis kelis kart girdėto atlikėjo koncertą ir stebėti jau įgrisusias standartines vedėjo siūlomas veiklas. Stengiamės renginio metu pateikti edukacinius, kultūrinius, pramoginius užsiėmimus, kuriuose žmogus natūraliai patirtų kažko naujo. Visą laiką siūlome prie programos pridėti papildomų, ne brangių, bet kokybiškų „poveiklių“ (degustacijos, šaržų piešimas, mikromagijos triukai ar kt.), kurios praturtintų renginio programą ir kiekvienas šventės dalyvis rastų sau artimą, smagią veiklą.


- Šios žiemos įgyvendintų švenčių atradimai/netikėtumai?


- (Deimantė) Man asmeniškai smagiausios šio sezono akimirkos buvo, kai renginio dalyviai pradėdavo stebėtis bei džiaugtis patys savimi: jog gali puikiai įsijausti į renginio tematiką, namuose palikt visus rūpesčius ir renginio vietoje būti iki paskutinės minutės.


Asmeniškai ir visos „Eventum Group“ komandos vardu norėčiau padėkoti šio žiemos sezono atradimui – muzikos grupei „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.  Kartu turėjome puikų, temperamentingą ir labai balkanišką sezoną.  Viliuosi, kad šios draugystės laukia dar kūrybiškesnis ir sielą šokti fanfaromis priverčiantis sezonas! (šypsosi).


- (Tomas) Šią žiemą pradėjome bendradarbiaudami su vieninteliais pasaulio muzikos koncertų organizatoriais Lietuvoje „GM Gyvai“, mums kartu gimė mintis sukurti scenarijus atspindinčius kitų šalių kultūrą, kur svarbus akcentas yra muzikos grupė, kuri groja tikrą to regiono muzikos stilių. Tad šį žiemos laikotarpį mums labai sėkmingai pavyko atspindėti balkanų regiono kultūrą, su muzika, programa, dekoracijomis ir įvairiomis veiklomis.


Kiti atradimai, kuriais džiaugiamės yra mūsų naujos, taip vadinamos ,,poveiklės“ (tai ne pagrindinės renginio veiklos ant scenos, o užsiėmimai greta programos viso renginio metu). Šių „poveiklių“ kaina nėra didelė, todėl užsakovai gali tai leisti, bet kokybės atžvilgiu jos labai stiprios ir svariai papildo šventę.


Taip pat smagu, kad daugėja užsakovų, kurie nebijo išbandyti naujas idėjas, tematikas savo šventėje ir jie lieka patenkinti šventės emocijomis, atsisakius brangesnio ar žinomesnio vieno šventės elemento. Žmonės supranta, kad nuoširdumas ir atvirumas yra svarbios vertybės visur. Ir labai svarbu, kad vadovybė nebijotų sukurti kitokią nuoširdžią šventę savo darbuotojams, o ne standartinę, pompastišką šventę.


Kokius renginius siūlysite pavasariui/vasarai?


- (Tomas) Tikslas išlieka toks pats – pasiūlyti žmonėms ar įmonėms įvairesnes, įdomesnes ir teisingesnes laisvalaikio praleidimo bei šventės formas. Tikslas sukurti žmonėms tikras teigiamas emocijas ir priderinti programą būtent prie šventės dalyvių, kad ji ne tik  jiems tiktų, bet juos ir nustebintų, sudomintų.


- (Deimantė) Šį sezoną klientams siūlysime labai skirtingo tipo scenarijus, kurie dalijasi į tris pagrindinius aspektus: aktyvaus laisvalaikio ir judesio formų pažinimą ir skatinimą, etninės kultūros ir baltiškos tematikos pajautimą ir vienas unikaliausių sezono pasiūlymų - partnerių „GM Gyavi“ ir „Eventum Group“ komandų bendras projektas, kuris gausiems įmonių suvažiavimams siūlys pasaulio muzikos atlikėjų projektus. Kviečiame atkreipti dėmesį į pastarąjį pasiūlymą, nes tokia proga pasitaiko retai! Pasvarstymui siūlome pagalvoti, kas yra geriau: nuolatos TV ekranuose šmėžuojantys atlikėjai su eile metų pasikartojančia koncertine programa ar unikalaus muzikos projekto viešnagė, pavyzdžiui iš Senegalo, Jūsų privačiame renginyje?