25 Vas
Šarvuotų durų pasirinkimo galimybės

Šarvuotų durų pasirinkimo galimybės

Keisdami lauko duris ir teiraudamiesi artimųjų nuomonės, ką geriausia rinktis, dažniausiai išgirstame vienintelį atsakymą – šarvuotas duris. Jau kelis metus iš eilės jos puikuojasi aukščiausioje durų lyderių pozicijoje ir panašu, kad niekam neketina užleisti savo vietos – jų stabilumas, sandarumas ir aukštas saugumo lygis atitinka visus klientų poreikius ir lūkesčius.

Kokybiškai pagamintos šarvuotos durys visiškai nesikraipo net ir veikiamos sudėtingų oro sąlygų, todėl šia investicija galėsite džiaugtis daugybę metų. Be to, šios durys tinkamai rūpinasi ne tik jūsų, bet ir jūsų turto apsauga. Tyrimai rodo, kad į butą ar nuosavą namą paprastai įsilaužiama atrakinus nepatikimas durų spynas. Dažniausiai visi įsilaužimo darbai atliekami itin sparčiai, kadangi aukšta saugumo klase nepasižymintis užraktas nusikaltėliui nesudaro sunkumų. Nepamirškite, kad kuo spyna sudėtingesnė, tuo daugiau laiko bus sugaišta bandant ją atrakinti, o tai reiškia, kad neapsikentęs vagis gali pasiduoti ir pabėgti.

Durys ir spynos – tai viena nuo kitos neatsiejamos apsaugos priemonės. Jei norite pasirūpinti savo namų saugumu, suderinkite jų abiejų kokybę. Jei nusipirksite aukštos saugumo klases duris, tačiau šiose bus panaudotas silpnas užraktas, jūs nebūsite patikimai apsisaugoję nuo įsilaužimo. Su tokia pačia situacija susidursite ir tuo atveju, jei saugias spynas montuosite nesaugiose duryse. Siekdami geriausio rezultato, į šarvuotos duris montuokite dvi skirtingų rakinimo sistemų spynas (išlaužti dvi spynas vagims reikės žymiai daugiau laiko). Be to, specialistai pataria duris statyti taip, kad šios atsivertų į išorę – tokias duris nusikaltėliams įveikti sunkiau.

Rinkdamiesi šarvuotas lauko duris privalote atsižvelgti į jose įmontuotus užraktus ir įvertinti durų atsparumą įsilaužimui. Be to, šarvuotos durys privalo pasižymėti mechaniniu atsparumu, tvirtumu, patikimu, gera garso izoliacija ir aukštu šilumos perdavimo koeficientu. Šarvuotos durys Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar kitame mieste žavi plačia spalvų gama, todėl nesunkiai atrasite prie jūsų interjero bei eksterjero derantį gaminį. Be to, galėsite rinktis iš pačios įvairiausios apdailos bei raštų pasiūlos. Šiandien daugelis duris parduodančių įmonių teikia ir jų montavimo paslaugas – šių įmonių darbuotojai pasirūpins, kad durys atsidarytų laisvai, nekeltų triukšmo, būtų sandarios, ilgaamžės ir patvarios.