07 Bal
Saulius ir Jokūbas Bareikiai scenoje susitiks Panevėžyje

Saulius ir Jokūbas Bareikiai scenoje susitiks Panevėžyje

Pavasarinių koncertų ciklą Panevėžio muzikiniame teatre papildys du žymūs dainuojantys aktoriai, tėvas ir sūnus Saulius ir Jokūbas Bareikiai, kurie pasirodymą surengs 2014 m. balandžio 11 d. 18 val. Dainuojamosios poezijos koncertus pamėgę panevėžiečiai ir šįkart  turės išskirtinę progą išgirsti neeilinį duetą –  bardą Saulių Bareikį su sūnumi aktoriumi Jokūbu, kurie scenoje susitinka labai retai, dažniau per jųdviejų koncertus, kurie per metus įvyksta vos kelis kartus. Šia proga dainuojantys aktoriai kviečia į muzikinį teatrą pasiklausyti jų dar negirdėtos programos, kuri dviejų dalių koncerte bus rimtoji ir šmaikščioji. Kokios dainos skambės, kur jos kadaise buvo girdėtos bei apie ką jos - galėsite sužinoti atėję į šį išskirtinį metų koncertą, kuris prasidės pasakojimais apie jųdviejų susitikimą scenoje ne kaip aktorių, o kaip bardų.


Vytauto Kernagio gitaros premijos laureatas, aktorius Saulius Bareikis sako apie sūnaus kuriamas dainas sužinojęs visai neseniai – prieš tris metus vasarą, kai į dainuojamosios poezijos festivalį koncertuoti drauge su Jokūbu jį pakvietė organizatoriai.


Pasak Sauliaus, artimam giminaičiui ar draugui, kurio nuomonė tau yra svarbi, parodyti savo kūrinius sunkiausia, reikia laiko, kad susikauptum ir pasiryžtum šiam žingsniui. Šiuo atveju jis buvo sėkmingas ir platus – todėl į šį koncertą tėvas su sūnumi kartu dainuoti į sceną žengs jau ne pirmą kartą.


Anot Jokūbo, su tėvu jie dažnai susitinka, kartu praleidžia šventes, o bendra kūrybinė veikla suartina dar labiau. „Abu esame užsivertę darbais, visur tiesiog lakstome, ir rasti progą repeticijoms nelengva, – pripažįsta J. Bareikis. – Dažniausiai pasiskirstome funkcijas ir abu mokomės atskirai, o tuomet aš atvažiuoju pas tėvą ir suderiname galutinius koncerto akcentus“.


Taigi visus išsiilgusius dainuojamosios poezijos ir norinčius išgirsti šį neeilinį duetą, kviečiame į Panevėžio muzikinį teatrą 2014 04 11 d., 18 val. ir geras vakaras bus tikrai garantuotas.


Bilietus platina www.bilietai.lt bei teatro kasa. Kaina 25, 30 lt.
www.bardai.lt