29 Geg
„Sekmadienis – sporto diena“  vaikų gynimo dienos proga paruošė specialią programą

„Sekmadienis – sporto diena“ vaikų gynimo dienos proga paruošė specialią programą

Šis sekmadienis Gedimino prospekte bus ne tik sportiškas, bet dar ir šventinis, kadangi birželio 1-ąją dieną drauge su visu pasauliu minėsime tarpautinę vaikų gynimo dieną. Taigi jauniesiems renginio dalyviams liūdėti tikrai neteks, bet, žinoma, ir vyresnieji turės ką veikti taip pat. Prie šventės prisijungusi “Show Makers Akademija” padovanos tikrą „Show Miestą” visam miestui savo energinga programa. Visų laukia ir pamėgtieji gatvės šokiai, puikus grindų riedulys ir netgi specialūs “Draugų nameliai” su aktyviais žaidimais. Renginio metu bus galima pasivaišinti ir kareiviška koše!

 

Susipažinkite su visa šventine „Sekmadienio - sporto dienos” programa.

Nuo 10.00 val. iki 15.00 val. bus galima tradiciškai žaisti stalo futbolą, stalo tenisą, taip pat lauko tenisą, krepšinį, pasukti galvą prie “Gigantchess” gigantiškųjų šachmatų, paskraidinti skraidančiuosius lėktuvėlių modeliukus. Vaikučiai galės išbandyti mini futbolą. Šiuo laiku bus galima smagiai pažaisti drauge su „Badminton virus“ badmintoną. Lietuvos grindų riedulio federacija lauks ir didelių, ir mažų grindų riedulio aikštelėse. „Vilnius vaikams“ – miesto gidas vaikams ir tėveliams drauge su vaikų mokyklėle „Strazdanėlė“ pristatys vaikų piešinių konkursą, o „Draugų nameliai“ kvies visus draugus aktyviai pažaisti. 10.00 val. į Gedimino prospektą atvyks ir „Svajonių karavanas“, kuris ragins ne tik įsiamžinti specialioje foto palapinėje, bet ir lauks visų piešimo aistruolių bei visų tų, kurie norės nuotaikingai pažaisti ir pasivaišinti kareiviška koše.

Nuo 11.00 val. iki 15.00 val. Lietuvos tradicinio ušu asociacija „Shaolin“ , Vilniaus tradicinio karatė do klubas „Puma“ ves specialias treniruotes, o „Capoeira Ficag Lietuva“ žavės visus braziliškąja capoeira.

Nuo 10.00 val. iki 16.00 val. laukia visų išskirtinė programa ir ant didžiosios scenos, kuri bus įrengta Gedimino pr. 1. Nuo pat ryto iki pietų joje „Show Makers Akademija“ su Šarūnu Kirdeikiu priešaky ir sportinių, pramoginių šokių klubu "Vijūnas" aktyviai repetuos prieš savąjį išskirtinį pasirodymą, kuris vyks 14.30 val. Pasirodymo metu jaunieji talentai pristatys savo jungtinę programą, pavadinimu - "Show Miestas". Tai bus šokio spektaklis visam miestui. Jos metu bus pristatyti pusmečio darbo rezultatai. Jungtinė šokio programoje susipins Hip-Hop, JazzFunk, Contemporary, BallRoom šokio stiliai, dainuos Rositos Čivilytės vokalo klasės mokiniai.

 

Iki „Show Miesto“ pristatymo nuo 12.00 val. iki 13.30 val. scenoje bus galima pamatyti energingas gatvės šokių studijos „Skillz“ organizuojamas atrankas į „Skillz summer jam 2014”, kuris vyks iš karto po atrankų prie Nacionalinio dramos teatro.

Nuo 13.30 val. iki 14.10 val.: „Skillz“ studija užleis sceną Lietuvos vaikų ir jaunimo centrui“, kuris vaikus ir suaugusius pakvies išmokti lindyhopo žingsnelių.

 

„Sveikas miestas“ šį sekmadienį lauks visų Gedimino prospekto atkarpoje nuo V. Kudirkos ir Katedros aikštės.