16 Lie
Shorena viešėdama Gruzijoje pristato naują vaizdo klipą

Shorena viešėdama Gruzijoje pristato naują vaizdo klipą

Shorena vasarą leidžia gimtojoje Gruzijoje, kur ne tik ilsisi, bet ir ruošiasi savo gruziniškų dainų programos atnaujinimui dar šį rudenį. Prieš išvykdama į Tbilisį atlikėja vienoje Vilniaus įrašų studijoje nufilmavo singlo „Patara bichi damekarga“ klipą.


„Tai autentiška daina apie motiną, kuri ieško savo dingusio sūnaus. Ji klausinėja apie jį visų žmonių, o paskui kreipiasi gamtą, kol galiausiai supranta, kad jo jau nebėra“, – gruzinišką kūrinį pristato pati Shorena.


Paprastai, bet kokybiškai nufilmuoto vaizdo klipo autorius – Laurynas Narbutas: „Pagrindinė idėja buvo parodyti gražią, iš šalies gana trapiai atrodančią merginą, kuri turi itin stiprų balsą. Filmavimo metu žaidėme tik su šviesomis. Tiesa, Shorenai teko sudėtingesnė užduotis nei įprasto klipo filmavimo metu – klipe girdimas gyvos garso dainos įrašas“.


Šiuo metu atlikėja Gruzijoje renka naujus kūrinius savo autentiškų gruziniškų dainų programai „Mano širdies muzika“.


„Šį kartą einu kitu keliu. Jeigu pirmame albume ir koncertinės programos metu girdėjome daugiau džiazo, tai dabar daugiau dėmesio skirsiu etniškiems motyvams. Radau labai senų įrašų, kur net man reikia vyresnės kartos pagalbos bandant iššifruoti senovinę gruzinų kalbą“, – kūrybinėmis nuotaikomis dalinasi žavioji gruzinė.


Į Gruziją jau yra atvykęs jos vyras aktorius Audrius Bružas. Taip pat dar šią savaitę į pagalbą pas Shoreną atvyks ir žinomas džiazo muzikantas Dmitrijus Golovanovas.


Jiedu su vietinių muzikantų pagalba pradės rengti dainų aranžuotes: „Man labai patinka vasara ir Gruzija, tačiau be galo laukiu rudens, kai galėsiu savo gerbėjams atlikti šią atnaujintą programą. Tai bus ypatinga“.


 https://www.youtube.com/watch?v=m1WyG5Fxj68