04 Bal
Šiaurietiškojo ėjimo entuziastai kviečiami ruošti lazdas

Šiaurietiškojo ėjimo entuziastai kviečiami ruošti lazdas

Judėti ne tik sveika ir naudinga, bet dar ir labai malonu! Tai pasakyti gali dauguma šiaurietiškojo ėjimo aistruolių, kurių jau gegužės 10 d. laukia didžiulis masinis šiaurietiškojo ėjimo žygis, skirtas Judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Ši tarptautinė diena yra minima visame pasaulyje, skatinant visuomenės fizinį aktyvumą


Išskirtinai šiai dienai ruošiasi ir sostinė. Kadangi šiaurietiškuoju ėjimu gali mėgautis kiekvienas, nepaisant amžiaus ar fizinės būklės, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras drauge su VšĮ „Sveikas miestas“ gegužės pradžioje, Vilniuje esančiame Vingio parke surengs tikrą šiaurietiškojo ėjimo fiestą, vienoje vietoje subursiančią Lietuvos geriausius šiaurietiškojo ėjimo instruktorius, šiaurietiškojo ėjimo inventoriaus prekeivius bei sveikos gyvensenos šalininkus. Renginio dalyviams bus parengtos net dvi trasos (mėgėjams ir pažengusiems) gražiais parko takais ir sostinės gatvėmis.


Belaukiant šventės, net keliose Vilniaus vietose vyks nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos. Jų metu patys smalsiausieji galės sužinoti daug naudingos informacijos apie šiaurietiškojo ėjimo technikos ypatumus.


Ėjikai laukiami jau nuo balandžio 1 d., kiekvieną šio mėnesio antradienį ir ketvirtadienį 17.30 val. prie Vingio parko estrados.


Kiekvieną trečiadienį, nuo balandžio 9 d. pamokos vyks ir prie Baltojo tilto, užsiėmimų pradžia – 12 val.


Kita vieta, kur bus galima pasimokyti šiaurietiškojo ėjimo – Užupis, kviečiame rinktis prie Polocko g. 12, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro: balandžio 17 d. ir gegužės 8 d. 17.30 val.


Du užsiėmimai laukia ir Žirmūnuose – Žirmūnų g. 1E: balandžio 10 d. ir gegužės 8 d. 12 val.


Norint dalyvauti pamokose prie Baltojo tilto, Užupyje ir Žirmūnuose, reikia  prieš tai užsiregistruoti el.paštu: ejimas@vvsb.lt.


Dar daugiau renginio naujienų laukia jau visai netrukus!