12 Kov
Šviežiausia, kas iki šiol bet kada buvo „Lofte“ – jau balandžio mėnesį

Šviežiausia, kas iki šiol bet kada buvo „Lofte“ – jau balandžio mėnesį

Balandžio 13 d. menų fabrike „Loftas“ prasideda nauja didžiųjų renginių serija „SOL Live“, kurioje klausytojai susitiks su gyvos muzikos scenos geriausiais, šviežiausiais ir geidžiamiausiais atlikėjais. Jau pirmojoje serijoje visų laukia svečių gausa: kanadietis Teen Daze, amerikietis Giraffage, skandinavai Yung Lean ir „Sad Boys“.


„Trys atlikėjai, trys nepakartojamos patirtys, trys kelionės į ten, kur reziduoja šių dienų muzika“, – taip šviežiausios ir madingiausios muzikos koncertą „Lofte” pristato jo vadovas muzikantas Victoras Diavara.


Kanadietis Teen Daze į Lietuvą atvyksta su melomanų jau įvertintu albumu „Glacier“ – tai namie kurta muzika, kurioje persipina šių dienų jauno žmogaus patirtys.


„Aš tą albumą apibūdinčiau kaip ypatingų akimirkų kolekciją pačiose pozityviausiose natose“, – Teen Daze muziką trumpai apibūdina Vee.


Jo kolega Giraffage iš San Francisko taip pat kuria namie, savo miegamajame. Beje, muziką, išstūmusią iš po kojų žemę tūkstančiam žmonių pasaulyje, Lietuvoje jis pristatys jau nebe pirmą kartą.


Giraffage & XXYYXX – Even Though


„Sapnuojamoji elektronika su hip hopiniais ritmais“, – toliau skambius ir tikslius epitetus pirmiesiems „SOL Live“ svečiam renka V. Diavara.


Tačiau stipriausiu šiuolaikinės kultūros atspindžiu balandžio 13 d. Vilniuje taps stokholmiečių Yung Lean ir „Sad Boys“ pasirodymas.


Yung Lean – Ginseng Strip 2002


Jie lyginant yra itin jauni (1995-1996 m. gimimo), bet jau labai techniški, produktyvūs ir žiūrimi („YouTube“ jų klipų peržiūros skaičiuojamos milijonais) – visa tai kartu nori nenori sudomina panagrinėti šį jaunimėlį atidžiau.


Naujos kartos, chillwave ir ne tik, „SOL Live“ muzikos naktis – šviežiausia, kas iki šiol bet kada buvo „Lofte“. Nepamatyti dabar – lygu – pasigailėti vėliau.