17 Bir
Trakuose 52-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata

Trakuose 52-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata

Birželio 27-29 dienomis Trakuose vyks 52-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata, kurios metu varžysis aukščiausio lygio sportininkai bei olimpiečiai iš daugiau nei 8 Europos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir kt.).


Ši regata 2013 metais sulaukė 600 dalyvių ir buvo didžiausia Europoje pagal dalyvių skaičių. Kiekvienais metais regata pritraukia vis daugiau žiūrovų. Regatos metu vyksta įspūdingos meistrų (vyresnių nei 27 metai) aštuonviečių tarptautinės lenktynės, rengiamos jau 16-tą kartą. Vien dėl šios rungties į Lietuvą suvažiuoja esami ir buvę profesionalūs sportininkai iš įvairių šalių.


Linksma bus ne tik trasoje, kur varžysis Europos elito irkluotojai, bet ir krante! Šiais metais didelis dėmesys yra skiriamas „Gintarinių irklų“ regatai kaip renginiui, kuris būtų įdomus ir įtraukiantis ne tik sportininkus, bet ir žiūrovus, nepažįstančius šios sporto šakos. Pasitelkiant irklavimo pažinimą skatinančias priemones ir užtikrinant kokybišką regatos stebėjimą sieksime sukurti žiūrovams vasaros festivalio atmosferą. Gera muzika, skanus maistas, gera kava, daug pramogų su gerais prizais. Galimybė išbandyti irklavimą savo kailiu!

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Klubai Vilniuje | Klubai Kaune | Klubai Klaipėdoje | Klubai Šiauliuose | Klubai Panevėžyje | Klubai