13 Kov
Užsienio įmonės tarp vietinių baldų gamintojų ieškos tiekėjų

Užsienio įmonės tarp vietinių baldų gamintojų ieškos tiekėjų

Parodoje „Baldai“ šiemet vyks verslo kontaktų renginys b2fair.  Jame ketina dalyvauti įmonės iš Danijos, švedijos, Norvegijos, Lenkijos, Estijos, Indijos, Izraelio, mūsų šalyje ieškančios baldų gamintojų, galinčių eksportuoti savo produkciją.


Pasak parodos „Baldai“ projekto vadovės Lilijanos Dirsienės, įvairiems verslo susitikimams rengti paroda yra nepakeičiama vieta. „Čia vienoje vietoje verslo atstovai iš užsienio šalių gali susipažinti su Lietuvos baldų gamintojų potencialu ir ekspozicijoje įvertinti jų gaminamų baldų kokybę, dizainą. Tai tikrai patogu, nes nereikia važinėti po įvairias gamyklas“, – teigė L. Dirsienė.


Paroda „Baldai” / Litexpo.lt archyvo nuotr.


Projektų vadovės teigimu, Lietuvos baldininkai garsėja moderniais fabrikais ir gaminių kokybe,  todėl yra paklausūs užsienio šalyse ir vis daugiau gamina eksportui. „Tiekėjų sunkiau susirasti smulkioms įmonėms, kurios nevažiuoja į dideles specializuotas užsienio parodas, todėl jie tikrai turėtų išnaudoti progą su potencialiais pirkėjais susitikti čia,  vietoje, ir būtinai turėtų registruotis į šį verslo renginį“, – teigia L. Dirsienė.

Dalyvauti verslo renginyje b2fair gali Lietuvos baldų, baldų komponentų, interjero elementų, medinių durų bei langų, sodo gaminių iš medžio gamintojai. Verslo susitikimai vyks pirmąją parodos „Baldai“ dieną – kovo 21-ąją, tuo tarpu paroda veiks trimis dienomis ilgiau – kovo 21-24 dienomis.

Paroda „Baldai“ šiemet užims net tris ekspozicijų sales. Lankytojus vėl kvies Dizaino salė, kurioje bus galima susipažinti su šiandienos ir rytdienos dizaino tendencijomis,  5-oje salėje šalia naujausių baldų kolekcijų bus įrengtos atskiros interjero erdvės, kurias kurs žinomi interjero specialistai, 4-oje salėje bus demonstruojamos baldinės medžiagos, furnitūra, baldų gamybos įranga. Iš viso parodoje dalyvaus apie 130 kompanijų iš keleto pasaulio šalių. Parodą organizuoja Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Verslo renginį b2fair organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais, atstovaujančiais „Enterprise Europe Network“ Lietuvoje, Liuksemburgo prekybos ir pramonės rūmais, Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO.