18 Lap
V. Diavara ir E. Jennings kolegą DJ Mantini sveikins netikėtumais

V. Diavara ir E. Jennings kolegą DJ Mantini sveikins netikėtumais

NO DJs su Victoru Diavara ir Erica Jennings priešaky pastaruoju metu pradėjo intensyviai leisti vaizdo įrašus iš savo bendros klubinės programos, kurios metu jiedu kūrybiškai apjungia kelis ir daugiau gerai žinomų kūrinių. Šį savaitgalį išėjo dar vienas įrašas su bent penkių pasaulinių hitų motyvais.

„Tarp savęs mash-up’us mudu vadiname „plaktainiais“. Jų esmė – dviejų ir daugiau muzikinių  ar video kūrinių miksavimas vienu metu“, – pasakoja V. Diavara.

 


„Pats plaktainius kurti pradėjau jau seniai, bet tik dabar su Erica supratome, kad kai kuriuos jų verta įrašyti. Tačiau nesiėmėme jų įrašinėti studijoje. Tai daryti tarp žmonių, neužsidarius tarp keturių sienų – žymiai įdomiau“, – sako V. Diavara.

Prie dueto šįkart prisijungė ir „Be Music“ gospelo choras: „Gospelo muzika man yra be galo graži. Kaskart dėl tos gospelo sukuriamos sinergijos man akyse tvenkiasi džiaugsmo ašaros “, – savo asmenines simpatijas šiam afroamerikiečių bažnyčiose išpopuliarintam žanrui išsako E. Jennings.


Jau šį penktadienį Victoras kartu su Erica pristatys ypatingą mash-up muzikos programą. Žinoma, ne šiaip sau – jiedu lapkričio 22 d. menų fabrike „Loftas“ sveikins gerai žinomą DJ Mantini ir jo vakarėlių seriją „Taste It“ su net aštuonerių metų gimtadieniu.

Pasaulinių gyvai atliekamų hitų naktis garantuoja ilgą koncertinę programą, kurios metu nuskambės nuo „Daft Punk“ iki Rihannos deimantų, nuo Alicia Keys „Girl On Fire“ iki Lykke Li „Follow Rivers“, nuo Jessie J „Wild“ iki Eurythmics „Sweat Dreams“ kūrinių.

Be Ericos ir Vee pasaulinius hitus gyvai atliks ir „Taste It Live Band“ su net penkiais profesionaliais muzikantais.

 

NO DJs feat. Erica Jennings & Be Music (Live)