04 Vas
Vasarį gyvos muzikos koncertai pub'e "Artistai"

Vasarį gyvos muzikos koncertai pub'e "Artistai"

ATRADIMAI: vasario 5d. 20.00 val. pub’e ARTISTAI koncertuos perspektyvi, jauna vokalistė Eglė Ancevičiūtė.
Eglė - Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos studentė, akustine gitara atliekanti savo kūrybos bei kitų autorių dainas. Mergina, būdama keturiolikos metų, pradėjo savarankiškai mokytis groti gitara - nuo tada ir prasidėjo jos bendravimas su muzika. Dainas kuria pagal savo ir žinomų Lietuvos poetų tekstus.
Kaip sako Eglė: “Įkvėpimas - trapi sąvoka, tiesiog ateina laikas ir kažką sukuri, paskui ateina laikas, kai šituo pasidalini. Kartu su klausytojais, tikiuosi, sukursime šiltą ir jaukų žiemos vakarą.”
Muzika: http://www.youtube.com/watch?v=T9nUTlWJCu8Maia Dietrich


ATRADIMAI: sausio 6d. 20:00 – Andrius Vaičiulis, 21:00 – vokalistė iš Švedijos MAIA DIETRICH. Koncertas bus filmuojamas švedų dokumentiniam filmui.
"Man patinka tai, ką darau, norėčiau surasti abipusį kontaktą per muzikos spinduliuojamą energiją", - sako muzikantas. – Tikiu, kad “Artistuose” visi gerai praleisime laiką”.
Andrius Vaiciulis - akustinė gitara, vokalas.
Muzika, visos naujienos: www.andriusvaiciulis.com
“Artistuose” - gyvo garso koncertas laisvu stiliumi.
Andrius Vaičiulis - gitaristas, vokalistas, dainų autorius, derinantis instrumentinę muziką su vokaline. Miksuojantis rock, new country, latin, oriental stilius bei rock stiliaus vokalą su melodingu akustinės gitaros skambesiu. Andrius muzikuoti pradėjo 1988 m. Prioritetą jis teikia muzikai, kuri gimta gyvų instrumentų dėka.
Visa koncerto informacija: https://www.facebook.com/events/500357860081161/?ref=5"Neteisėtai padaryti"


Vasario 8 d. 20:00 pub’e ARTISTAI pati šmaikčiausia, smagiausia, aktyviausia ir abejingų nepaliekanti muzikos grupe "NETEISĖTAI PADARYTI".
Grupės branduolį sudaro mažas-storas bei aukštas-plonas – aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas. Abu dainuoja, abu šoka, abu fantastiškai nuostabūs. Grupės dainos gimsta iš pykčio ir begalinės harmonijos. Noras išsakyti, išdainuoti, o kartais ir išrėkti tai, kas mus visus jungia ir skatina kurti.
Šmaikštūs, atviri, švelniai kandūs, tačiau visada atiduodantys save publikai. Tokie yra „Neteisėtai Padaryti“.
Muzika: http://www.youtube.com/watch?v=vrRhhX3Dl8E
Grupės puslapis: https://www.facebook.com/neteisetaipadaryti?fref=ts


ATRADIMAI: vasario 12 d. 20.00 val. ATRADIMUOSE pub’e ARTISTAI koncertuos grupė “ARTIMA“.
Grupės ARTIMA muzika skirta amžiaus kategorijai N25. Tekstai, skambėjimas gimė ne iš jaunatviško veržlumo ir maksimalizmo, o iš užgyvento ironiškai švelnaus artumo sau ir žmonėms, susitaikymo su laiku ir vis sumirgančio ilgesingumo. Būdingi skambesio atspalviai žemiški – ruda, žalia, melsva, pilka. Vokalas, gitara - Jurga, gitara – Virgis, fleita – Justė, būgnai ir perkusija – Agnė, bosinė gitara – Lukas
Grupės puslapis: https://www.facebook.com/pages/Artima/216517741836188July Storm


ATRADIMAI: vasario 13d. 20:00 val. pub’e ARTISTAI gros JULY STORM
Asmeninis muzikanto kvietimas į koncertą: „Esu Julius, ir jau beveik 11 metų groju gitara. Mano sceninis slapyvardis - July Storm. Viskas prasidėjo nuo bliuzo... Ne kartą grojau įvairiuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos baruose ir klubuose, taip pat esu grupės „Comedia d'el arte“ gitaristas. Esu daug keliavęs po Europą, kur uždarbiavau grojimu gatvėse ir klubuose – Dublinas, Paryžius, Miunchenas, Hamburgas, Lionas, Viena, Roma, Amsterdamas, Ryga,
Talinas... Groju įvairių stylių muziką – nuo bliuzo, roko, reggae iki dainuojamosios poezijos (nuo Beatles ir Pink Floyd iki Radiohead, Cranberries ir Bob Marley). Taip pat turiu keletą autorinių dainų, kurias būtinai atliksiu. Labai lauksiu Jūsų pub’e ARTISTAI vasaro 13 d. 20val.”
Julius Stankevičius - akustinė gitara, vokalas.
Visa koncerto informacija: https://www.facebook.com/events/244868012357816/?ref=5BALKANAKTIS pristato vasario 14-ąją...
Nekantriai laukiam pirmo šiais metais „Balkanakčio“ , kuriame muzikiniais atradimais dalinsis pasaulio muzikos archeologu save vadinantis svečias iš Belgijos Dj SebCat. Apie Balkanaktį daug rašyti netinka, reikia ateiti ir pamatyti. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/694047857312931/"Last Coin"


Vasario 15d. 20 val. "Artistuose" gros ir su Jumis ant leisgyvės žiemos galvos tryps "LAST COIN".
„Potvynio laukiančioj sostinės aikštėj, tarp nelygumo plytelių, tarp ledo ir smėlio pakrypusi šonu pilka moneta laukia naujojo savo radėjo.
Kažkas būtinai ją įžvelgs, nuvalys ir vertę nustatęs kišenėn įdės.
Kelionės trukmė – paslaptis. Gal ji parduotuvės kasoj atsidurs, gal valkatos delnas ją godžiai sugniauš, gal ji visą pusmetį lauks kol tik bus įmesta į svetimo miesto fontaną..
Bet galbūt neteks tiek keliaut ir ji vėl iškris pro skylę kišenės į sostinės aikštę, kur lėtai nusiris tarp kažkurio nelygumo plytelių, tarp begalinio ledo ir smėlio“.
Tokiais žodžiais prisistato vilniečių grupė „Last Coin“, kurios atsiradimas buvo vienas tų „neišvengiamų atsitiktinumų“, kai viena idėja ar siekis sugebėjo suburti visiškai nepažįstamus bendraminčius. Su įvairiais atlikėjais (A. Smilgevičiūtė ir „Skylė“, „Amberlife“, D.Razauskas ir grupė, „Tomas Leiburas orchestra“ ir kitais) grojantys trys profesionalūs muzikantai „rado“ vienas kitą jaukioje studijoje sostinės Žvėryno rajone, kur prasidėjo kūrybinis procesas ir nuolatinės repeticijos. Vos per kelis mėnesius, atskiri garsiniai fragmentai ir muzikiniai eskizai tapo išbaigtomis kompozicijomis, o filosofinė kūrinių niša buvo užpildyta nebeprasmiais tekstais.
Savo grojamos muzikos stilių „Last Coin“ nariai įvardina gan abstrakčiai – acoustic electro, kuriame apstu rock, disco, D&B elementų. Grupės nariai juokauja, kad kaip nauja grupė niekaip negalėtų „išlįsti iš rūsio“, kadangi jų repeticijų studija yra penktame senos gamyklos aukšte.
LAST COIN Marius Leiburas – būgnai
Paulius Rukas – bosas
Jonas Krivickas - vokalas/gitara
Daugiau: https://www.facebook.com/lastcoin"Feedbak"


ATRADIMAI: vasario 19d. 20.00 skambės FEEDBAK.
Išjausta ir dainomis virtusi pasaulio informacija. Grupės pavadinimas nėra parašytas su klaida – jis tiesiog atspindi grupės ir jos muzikos unikalumą. Feedbak - Lietuvos alternatyvaus roko scenos muzikantai susibūrė 2012 metų gale 90-ųjų skambėsio muzikai atlikti. Vaikinai daug dėmesio skiria savo dainų atlikimui, technikai bei originalumui puoselėti. Per vienerius metus laiko grupei Feedbak teko sudalyvauti tokiuose renginiuose kaip Vilnius Music Week bei festivalis Velnio Akmuo, taip pat surengti sėkmingų akustinių pasirodymų. Dažnai Feedbak groja pilnu sąstatu, tačiau pasirodymas “Artistuose” bus vienas iš grupės specialiai parengtų akustinių prisistatymų – susitinkam!
Muzika: https://www.youtube.com/watch?v=X5VkmSyPedU"Such'a trip"


Vasario 20 d. 20.00. pub ‘as ARTISTAI kviečia paklausyti elegantiškos gyvos muzikos grupės SUCH’A TRIP
"Išgyvenimai dažnai būna tokie efemeriški, kad jų materializavimui neužtenka tik žodžių. Tuomet tampa svarbus kiekvienas garsas, kiekviena pauzė..." (iš grupės prisistatymo).
Nuo pat pradžių grupė kūrė savas dainas. Didžiausią indėlį šioje vietoje įnešė Ieva, kuriai muzika tapo ne tik laisvalaikio praleidimas, bet ir profesija. Tačiau kiekviename Suchatrip'ų kūrinyje yra įdėta visų grupės narių širdžių dalelių. Vienas iš pagrindinių muzikantų kūrybos variklių yra noras pasidalinti su pasauliu savo mintimis, poreikis išreikšti jausmus ir išgyvenimus, kurie dažnai būna tokie efemeriški, kad jų materializavimui dainoje neužtenka tik žodžių. Tuomet tampa svarbus kiekvienas garsas, kiekviena pauzė.
Grupės sudėtis: Ieva Marija Baranauskaitė - Lead vokalas + klavišiniai Dominykas Norkūnas - Elektrinė gitara Indrė Gardauskaitė - Bosinė gitara Mykolas Baranauskas - Mušamieji + back vokalas Justė Čiurlionytė - Back vokalas. Pasiklausyti ir pamatyti: Eisva mudu, Ten toli.
Visa koncerto informacija: https://www.facebook.com/events/704861086211452/?ref=5“Rok&Dom“


ATRADIMAI: vasario 26d. 20.00 val. koncertuoja “Rok&Dom“.
Duetas gimė 2012 m., kai šeimoms ir draugams per gimtadienius dainas dovanot pradėjo. Groja įvairaus dydžio styginiais instrumentais ir dainuoja, nes... gera. Кoncertų metu prie jų dažnai prisijungia ir Šarūnas Dignaitis (mušamieji, perkusija). Muzikos stilių sunku apibūdinti: acoustic/world/reggae/jazz/paukštelių ir kt. Visa tai susilieja į darnią visumą, prasmingus muzikinius pasakojimus, tiesiančius tiltus į neišsemiamus visatos tolius. Besiklausant norisi užsimerkti ir keliauti ieškoti žvaigždžių… Dominyka Kriščiūnaitė – vokalas, ukulėlė Rokas Jasiūnas – gitara, vokalas Šarūnas Dignaitis – mušamieji, perkusija Tegu Teka - Žemė dabar sukas ratu: http://teguteka.bandcamp.com/Jurga Šeduikytė


KOVO 1 d. 20:00 val. JURGOS ŠEDUIKYTĖS akustinis koncertas @ARTISTAI
Kovo 1-osios vakarą ARTISTUOSE į intymų muzikinį susitikimą, kuris vainikuos du mėnesius trukusį koncertų turą, kviečia viena populiariausių Lietuvos dainininkių Jurga Šeduikytė ir jos gyvenimo ir scenos partneris Vidas Bareikis. Koncerto metu atlikėjai pristatys naujausią akustinę programą, kurios metu gerbėjai turės puikią progą susipažinti su jau pamėgtomis dainomis "iš arčiau". Pasirodymas išsiskirs jaukia atmosfera bei artimu bendravimu, koncerte skambės ne tik populiariausios Jurgos Šeduikytės dainos, bet ir keli muzikiniai netikėtumai...
Klubas „Artistai“ nėra didelis, todėl skubėkite įsigyti bilietus – koncertas bus jaukus, šiltas, lyg namie ar pas gerus draugus...
Bilietus platina TIKETA


 

Klubai Vilniuje | Klubai Kaune | Klubai Klaipėdoje | Klubai Šiauliuose | Klubai Panevėžyje | Klubai