04 Kov
Vestuvinių suknelių nuoma ir vestuvinė puokštė – maloniausi būsimos nuotakos rūpesčiai

Vestuvinių suknelių nuoma ir vestuvinė puokštė – maloniausi būsimos nuotakos rūpesčiai

Vestuvių planavimas – atsakingas ir daug pastangų, energijos ir atsidavimo reikalaujantis darbas. Neretai vestuvių planavimas patikimas profesionaliems vestuvių planuotojams, tačiau pačios drąsiausios poros vestuvių planavimu užsiima pačios. Šis sprendimas užkrauna begalę rūpesčių. Reikia išsirinkti pobūvio vietą, aktyviai domėtis muzikantais, renginių vedėjų paslaugomis, vestuvinių suknelių nuoma, patalpų puošybos tendencijomis, maistu ir t. t. Ir ne visada vestuviniai rūpesčiai būna malonūs. Kartais pasiruošimas kainuoja daug laiko ir nervų.

Dažnai būsimieji jaunavedžiai šventę planuoja patys ir dėl finansinių priežasčių. Profesionalus vestuvių planavimas kainuoja ne vieną tūkstantį litų, todėl siekiant sutaupyti, pasirenkama vestuves planuoti savarankiškai. Tiesa, savarankiškas planavimas ne visada pasiteisina. Kartais ne tik nepavyksta sutaupyti, bet vestuvių šventė būna lydima vien nesusipratimų.

Vestuvės – didžiausia jaunos šeimos šventė, todėl puikios nuotaikos neturėtų temdyti organizacinės smulkmenos, kurias jaunieji neretai užsikrauna patys. Ne viena nuotaka po pačios organizuotų vestuvių prisipažysta, kad šventė kainavo begalę nervų ir pastangų, kurios užtemdė visą šventės džiaugsmą, todėl mieliau būtų visus rūpesčius patikėjusi profesionaliai organizavimo firmai. Nuotakai beliktų pasirūpinti vestuvinių suknelių nuoma ir floristikos paslaugomis, trumpiau pasakius, išsirinkti vestuvinę suknelę ir nuotakos puokštę.

Surengti vestuves, net ir pačias kukliausias, sunkus darbas, reikalaujantis ne tik daug laiko, bet ir pastangų bei patirties. Vestuvių organizatoriai prisiima didelę atsakomybę – sukurti jauniesiems tokią šventę, kad likę geri prisiminimai pakeltų nuotaiką dar ilgus metus. Tačiau tai pavyksta ne visada, todėl organizatoriai, ruošiant vestuvių šventę, turėtų su jaunavedžiais nuolat kalbėtis ir tartis, kad šventė maksimaliai pateisintų būsimų jaunavedžių lūkesčius ir jiems liktų tik malonūs rūpesčiai: pakviesti pačius artimiausius ir mylimiausius svečius, išsiuntinėti kvietimus, išsirinkti maistą, aprangą, puotos vietą.

Būsimai nuotakai svarbiausia, kad savo vestuvių dieną ji būtų pati gražiausia. Šiuo atveju taip pat naudinga pasikonsultuoti su vestuvių organizatoriais. Jie iš ankščiau tekėjusių moterų yra girdėję šimtus komentarų apie geriausias vizažistes ir stilistes. Išklausyti patarimų verta, tačiau besąlygiškai jais vadovautis nebūtina ir jeigu jau ištekėję moterys sako, kad vestuvinių suknelių nuoma pasikliauti neverta, Jums nebūtina jų klausyti jeigu nuomos punkte jau esate radę savo svajonių suknelę.