22 Bal
Vidas Bareikis: akustiškai po žvaigždėmis

Vidas Bareikis: akustiškai po žvaigždėmis

Balandžio 25 d. 19 val. aktorius, režisierius, muzikantas, produktyvus kūrėjas, vadovaujantis teatro judėjimui “No theatre”  Vidas Bareikis pirmą kartą pasirodys Vilniaus planetariume ir pristatys savo autorinę programą.


Prieš trejus metus pradėjęs solinę karjerą dainų autorius V. Bareikis greitai tapo vienu mėgstamiausių solo atlikėju ir subūrė nemenką klausytojų ratą. Atviru bendravimu bei ekspresija garsėjantis atlikėjas kiekvieną koncertą paverčia nepamirštamu reginiu, nors dažniausiai scenoje pasirodo vienas, gyvai akomponuodamas sau gitara bei fortepijonu.


Menininkas dažnai yra lyginamas su kitais panašaus žanro atlikėjais - V.Kernagiu, V.Visockiu, T.Waitsu. Paklaustas apie šiuos palyginimus, V.Bareikis teigia, kad visi šie kūrėjai iš tikro jam yra padarę nemažą įtaką. „Dažniausiai koncertuose išgirstu tokius palyginimus iš vyresnio amžiaus žmonių. Manau, tokios asociacijos yra labai gerai.  Kiekvienas juk vertina ir mato pasaulį pagal savo sukauptą bagažą“. Vidas prisipažįsta, jog labiausiai mėgsta rusų klasikinę muziką, rusišką roką, grupes Pink Floyd, 5‘Nizza, hip hopą, John Cage, Amy Winehouse, Jack Conte (Pomplamoose), Sergejų Babkiną, Ainį Storpirštį ir Jurgą.Norintys susipažinti su V.Bareikio kūryba, muzikos kritikų nuomone, visu pirma turėtų pažiūrėti dainos „Rėkti trypiant kojom“ video klipą, kuris, ir paties atlikėjo teigimu, yra savotiška jo vizitinė kortelė.Kūrėjas yra išleidęs vieną solinį albumą “Panda”, kuriame kaip pats sako, nėra vaidybos.Muzikantas atskleidžia, kad dabartinė solinė programa kiek skiriasi nuo to, ką jis kūrė su grupėmis “Stipriai kitaip” ar “Suicide Dj’s”.


Neabejotinai  Vidas Bareikis yra ypatingas kūrėjas, derinantis roką, neokabaretą ir dar kažką unikalaus, nors žodis “bardas” jam irgi tinka. Savo koncerte po žvaigždėmis atlikėjas kvies publiką į intymų bei energingą muzikinį ratą, kuriame dalinsis ne tik savo naujausiomis, bet ir klausytojams jau puikiai pažįstamomis dainomis.


Bilieto kaina: 30 Lt (+3 Lt komisinis mokestis)


*dangaus stebėjimas įskaičiuotas į kainą.


Bilietus platina: www.bilietai.lt ir 1 val. prieš koncertą prie salės.