16 Bir
Vienintelis ispaniškas restoranas Vilniuje kviečia į gimtadienį

Vienintelis ispaniškas restoranas Vilniuje kviečia į gimtadienį

Kas gali būti nuostabiau už mėgavimąsi nuostabiais patiekalais bei gėrimais linksmoje ir atpalaiduojančioje aplinkoje, kur kiekvienas jaučiasi laisvai, smaguriauja maistu iki išnaktų ir gali susirasti naujų draugų? Tai ir yra „Lizarran“. Naujoviška ir novatoriška viešojo maitinimosi galimybė, užsienyje dar vadinama Miniature Cuisine – nedidelių porcijų virtuvė, kuri vilniečius džiugina jau metus laiko.


Ispaniškas restoranas „Lizarran“ kviečia mėgautis aukštos kokybės ispaniška virtuve. Maisto produktai atkeliauja tiesiai iš Ispanijos, o patiekalai gaminami pagal autentiškus ispaniškus receptus. Kaip teigia restorano savininkasirinkusi ne tik dalinasi maistu, bet ir pokalbiais.


Pagrindinis šio restorano išskirtinumas – didelis pinchų pasirinkimai. Pinchos - populiariausi Šiaurės Ispanijoje ir baskų gyvenamosiose žemėse, jie dažniausiai valgomi baruose, tavernose. Šis užkandis ganėtinai panašus į tapas, tačiau patiekiamas ant duonos gabalėlio ir sutvirtintas smeigtuku – iš žodžio „smeigtukas“ (ar „dantų krapštukas“) kilęs ir ispaniškasis užkandžio pavadinimas. Kitas išskirtinumas, kad lankytojas pats gali apsitarnauti: pasiimi lėkštę, prisikrauni patikusių užkandėlių ir mėgaujiesi jais.Ne tik kokybiška virtuvė ir malonus aptarnavimas išskiria šį restoraną iš kitų, bet ir jame vykstantys renginiai. Ketvirtadieniais ir šeštadieniais vyksta Live music! Vakarai, kuriuose koncertuoja ne tik Lietuvos, bet ir užsienio atlikėjai.


Antradienis – tai „Skanių pokalbių“ diena, kurios tikslas  kviesti plačiau susipažinti su Latino šalimis, ispaniška (ir net tik) kultūra bei jos subtilybėmis. Kalbinti žmones, kurie dalinsis savo kelionių įspūdžiais, kalbės apie ispanišką temperamentą, galbūt net kvies išmokti kelis ispaniškus žodžius ar judėti šokio ritmu, pristatyti jaunų bei pripažintų menininkų parodas.


Rengiami „Milonga“ – vieši argentinietiško tango šokių vakarai, kurie kviečia kiekvieną prisijungti ir išmokti šį nuostabų šokį.


„Mūsų didžiausias noras, pritraukti kuo įvairesnius žmones su skirtingais pomėgiais, kad jie galėtų save realizuoti „Lizarran“ restorane, mėgautis ne tik kokybišku maistu, bet ir tapti mūsų šeimos dalimi. – „Užkalbink atsitiktinumą.  Šnekėk su žmonėmis, bendrauk – tai mūsų moto sako jaunasis verslininkas Gediminas Jankus, ispaniško restorano „Lizarran“ vadovas.


Jau šį šeštadienį ( birželio 21d. ) „Lizarran“ kvies visus švęsti vienerių metų gimtadienį. O koks gimtadienis be muzikos, maisto ir gėrimų? Gimtadienio šventė prasidės nuo 21val. grupės „Kas nupaišė žvaigždes“ koncertu, džiugins gaiviais, tik gimtadieniui skirtais gėrimais ir išskirtiniais užkandžiais, kvies šokti iki ryto pagal DJ Set muziką.Daugiau informacijos rasite čia.