23 Sau
Vienuoliktąjį kartą vyksiantis „Yaga-Ball“ maskaradas vėl sudrebins Vilnių

Vienuoliktąjį kartą vyksiantis „Yaga-Ball“ maskaradas vėl sudrebins Vilnių

Beprotiškiausias Lietuvos ir Pabaltijo elektroninės muzikos maskaradas „Yaga-Ball“ vyks jau šį šeštadienį pramogų salėje „Vakaris Vilnius“, Pamėnkalnio g. 7. Šventės tema – beprotystė, tad visi dalyviai kviečiami kuo keisčiau pasipuošti.


Šiltos ir komfortiškos patalpos pačiame Vilniaus centre duris atvers jau 20 val. O dvylika valandų truksianti elektroninės muzikos fiesta kvies šėlti iki pat ryto dvejose scenose. Pagrindinėje scenoje skambės  psytrance, techno ir kita elektroninė muzika. Antroje scenoje plokšteles suks cumbia, ska, eclectic stilių Dj. Puikų šou garantuoja renginio metu pasirodysiantys oro akrobatai, šiuolaikinio cirko trupė „Antigravitacija“, ugnies teatras „Fenix fire“ iš Maskvos, vaizdo projekcijų virtuozas Viktors Keino ir kiti.


Vienuoliktojo gimtadienio proga organizatoriai šventės dalyviams ir vėl ruošia dovanas. Jau tradicija tapusių geriausio kostiumo rinkimų metu, visi beprotiškiausiai apsirengę bus kviečiami įsiamžinti renginio vietoje įkurtoje foto studijoje. Po maskarado vyksiančio konkurso metu bus apdovanoti net trys laimingieji. Pirmos vietos laimėtojui atiteks iškyla su baidarėmis 6 žmonėms, du kvietimai į liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis vyksiantį festivalį „Yaga Gathering“, bei nauji „Yaga“ marškinėliai.„Šiemet įsikūrėme šiltose, jaukiose ir itin tvarkingose patalpose. Einant į vakarėlį reikia nusitekti, kad bus tikrai karšta. Kviečiame ir šiemet visus atvykti kuo neįprasčiau apsirengus, – teigia renginio organizatorius Anton Shoom.


Bilietus galima įsigyti renginio vietoje. Pasipuošusių tikrai puikiais kostiumais laukia nuolaidos, o maskarado dieną švenčiantiems savo gimtadienį bilietas nieko nekainuos.


Vieta: Pamėnkalnio g. 7, Vilnius (pramogų salė „Vakaris Vilnius“, įsikūrusi „Pramogų banke“)
Laikas: sausio 25 d. 20 val. – sausio 26 d. 8 val.


Daugiau informacijos:
www.yegaveda.org
www.facebook.com/events/1416692178568453