28 Vas
Vilniečiai jau gali pradėti laukti kitos žiemos

Vilniečiai jau gali pradėti laukti kitos žiemos

Specialus trasų ruošimo presas


Sakoma, kad slides reikia ruošti vasarą. Tad jau besibaigiant oficialiajai lietuviškai žiemai verta pradėta mąstyti apie tai, kas buvo nuveikta šią žiemą bei aptarti kitų metų šaltojo sezono planus, siekiant, kad žiemos sporto entuziastai galėtų ne tik planuotis keliones į ten, kur sniego visuomet yra, tačiau taip pat slidinėti ir sostinėje.


VšĮ „Sveikas miestas“ direktoriaus Manto Paulausko teigimu, Vilniaus miestas turi puikių vietų, kurios šaltuoju metų laiku slidinėjimo mėgėjams galėtų tapti traukos centrais, tik, be abejo, permainingi orai ne visuomet leidžia įgyvendinti norimus planus, nors žiemai „Sveikas miestas“ šiais metais buvo pasiruošęs, – „Pirmiausia džiaugiamės, kad dėka Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) rėmimo fondo, gavome finansavimą sniego motociklo įsigijimui, kuris šią žiemą labai pasitarnavo „Liepkalnyje“, prižiūrint trasas. Netrukus taip pat su KKSD finansine pagalba įsigysime lygumų slidinėjimo trasų gaminimo presą, kuris padės paruošti kokybiškas, laisvai prieinamas  trasas įvairiose sostinės erdvėse. Todėl kitos žiemos laukti tikrai verta, visgi tikimės, kad ji bus žiemiškesnė.“, – šypteli M. Paulauskas.


Susidomėjimas slidinėjimu vilniečių gretose sparčiai auga, slidinėja tiek suaugusieji, tiek jaunesnioji karta ir vaikai, tokias išvadas galima daryti vien stebint „Liepkalnio“ lankytojus, taip pat žiemos renginių dalyvius. Atsižvelgiant į tai yra svarbu sudaryti sąlygas vilniečiams bei sostinės svečiams mėgautis žiemos malonumais. Turint vertingus žiemos pirkinius, „Sveikas miestas“ gali garantuoti, kad vilniečiai slidinėti tikrai turės kur bei tiki, kad bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline slidinėjimo asociacija kitą žiemą vilniečius jau galės kviesti išbandyti naujų slidinėjimų trasų.